• Свеж
Лесни улични сандали за фустани магнолија

Лесни улични сандали за фустани магнолија

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Чекор елегантно во вечерните часови со улицата Магнолија по лесна. Со деталите инспирирани од змијата или сјајот, оваа асиметрична фустан сандала е дизајниран на лесна флекс -надворешна плоча со внатрешна еластична гума за да помогне во обезбедувањето на прилагодено вклопување. 2 1/2 "потпетица за фустани. Дарежливо постепена манжетна што ја перница стапалото. Внатре во еластичното здолниште за прилагодено вклопување. Заоблен отворен пети. Лесен флекс аутсолет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко

Убав стил е тука од Гаранималс за вашето бебе или момче за дете, почнувајќи од овие ткаени шорцеви Израб�

DEN 1.67