• Свеж
Возило-Страна Прилагодено Р. В. Сечилото 7-Пински Приколка Жици Темперамент, Изберете Форд Ф-150, Наследство, Ф - Одговара изберете: 1997 - ФОРД Ф150, 1997 - Форд Ф250

Возило-Страна Прилагодено Р. В. Сечилото 7-Пински Приколка Жици Темперамент, Изберете Форд Ф-150, Наследство, Ф - Одговара изберете:

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

ПРИЛАГОДЕНИТЕ жици СЕ направени со некои од најсофистицираните технологии во индустријата и се дизајнирани да се инсталираат со леснотија, давајќи ви долготрајна електрична врска за поставување на влечење. Ако вашето возило не е опремено со жици за влечење приколка, ПРИЛАГОДЕНИТЕ жици за ЗАВРТКИ се идеално решение. Прилагодениот ремен за жици (исто така наречен т-конектор) е едноставен електричен уред за приклучување и играње што се приклучува во електричниот систем на вашето возило и обезбедува стандардна врска за поврзување на приколката. Ова е направено со користење на два или повеќе конектори специфични за возилото, компатибилни со ОЕМ за приклучување во склопот на задното светло, елиминирајќи ја потребата за сечење, спојување и лемење за време на инсталацијата. Прилагодените жици се направени специфични за возилото и иако не се достапни за сите возила, тие нудат еден од најбрзите, најлесните и најсигурните начини за жици на возилото за влечење. Овој конкретен ремен обезбедува 7-насочен приклучок ЗА конектор НА сечилото НА Р.в. и е дизајниран да биде прилагоден ремен за жици за одредени години Од Наследството На Форд Ф150, Ф150 И Ф250 (видете ги информациите за апликацијата за да ја потврдите опремата). Доаѓа со сите потребни компоненти за ожичување за да се воспостави сигурна врска со жици на приколката, како и капак за прашина за да се одржува конекторот чист кога не се користи. Имате слика во умот на вашата следна дестинација можеби тоа е бродот што слета на вашето омилено место за риболов, можеби тоа е камп што гледа на едно од ремек-делата на природата, или можеби тоа е следната голема работа. Сепак, претворањето на таа слика во реалност бара повеќе од само мечтаење. Потребна е солидна врска и вистинската количина на енергија. Приклучоци во собранието на опашката на возилото за да се обезбеди 7-насочен приклучок ЗА СЕЧИЛОТО НА Р.в. Едноставниот дизајн со приклучок и игра ја елиминира потребата за сечење или спојување. 7-начин поврзува опашка, сопирачка, обратна, трепкачи, сопирачки и помошна моќност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства ЦК3028ЧФ Американска Кратка Коса Кафеава Таби Американско Знаме Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Каролини Богатства ЦК3028ЧФ Американска Кратка Коса Кафеава Таби Американско Знаме Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

Каролини Богатства CK3028 CHF Американска Кратка Коса Кафеава Таби Американско Знаме Знаме Платно Големина

DEN 0.33
Вивитар Вив-цв-1225в Дигикам Двоглед, Црн
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вивитар Вив-цв-1225в Дигикам Двоглед, Црн

8.0 ПРАТЕНИК дигитална камера 1.44 " TFT БОЈА LCD дисплеј 12x Зголемување, F4 8, f35.3 mm Објектив Со Голема брзина USB 2.0

DEN 2.33
Дорман Б6141ХЛ Преден Долен Топчест Спој За Суспензија за Специфични Модели одговара избери: 1985 - ШЕВРОЛЕТ АСТРО, 1995-ШЕВРОЛЕТ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дорман Б6141ХЛ Преден Долен Топчест Спој За Суспензија за Специфични Модели одговара избери: 1985 - ШЕВРОЛЕТ АСТРО, 1995-ШЕВРОЛЕТ

Овој продолжен животен топчест спој е изграден за мазни перформанси и супериорна издржливост Одликува�

DEN 2.00
Динан Перформанси Пролет Сет-БМВ 2006-2001
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Динан Перформанси Пролет Сет-БМВ 2006-2001

Е46;Пролетниот сет За Изведба На Динан За Е46 М3 обезбедува поголема контрола врз тркалањето на телото врз

DEN 3.33
Филтер За Воздух Во Кабината
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Филтер За Воздух Во Кабината

Филтрите за Воздух во Кабината ВИКС го отстрануваат поленот, прашината, саѓите и другите контаминирани

DEN 246.56