• Свеж
Принц ја притиснала крајбрежната рамка за гипс

Принц ја притиснала крајбрежната рамка за гипс

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Притиснато гипс 5x7 крајбрежна рамка : Нашата извајана рамка за сликање на малтер е прекрасен, уникатен начин за прикажување на вашите негувани спомени и би бил елегантен подарок за давање за свадби, родендени или годишнини. Природните тонови на рамките ќе бидат прекрасен додаток на најразлични декор на куќата на плажа. Рамка за сликање на слика со чисто стакло обезбедено со лесно отворање јазичиња го олеснува вметнувањето на вашите фотографии. Prinz притиснато гипс 5x7 крајбрежна рамка : мерки за рамки 8 W x 10h инчи. Направен од полирезин со измиена сива завршница. Украсени со крајбрежни елементи по должината на границата. Има фотографија од 4 x 6 инчи; Двонасочна лента за вертикален или хоризонтален приказ на горниот дел од табелата. Доаѓа подготвен за wallидно монтирање; Закачалка со прстенест Д-прстен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мандо Моќ Кочница Засилувач 27А1082
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мандо Моќ Кочница Засилувач 27А1082

Системот за сопирање На Мандо оди подалеку од опсегот на корејскиот автомобилски пазар каде што негово�

DEN 6301.44
Зимтаун Возрасни Трицикл Брзина, Тркала Трик Велосипед Крстосувач, со 26 Големи Тркала Голема Предна И Задна Корпа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зимтаун Возрасни Трицикл Брзина, Тркала Трик Велосипед Крстосувач, со 26 Големи Тркала Голема Предна И Задна Корпа

Забелешка : инсталацијата на овој трицикл е посложена МОЖЕТЕ да го скенирате QRкодот на сликата за да го �

DEN 3.33
Ступел Индустрии Модерни Синџири Врски Форми Апстрактно Сликарство Сива Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ступел Индустрии Модерни Синџири Врски Форми Апстрактно Сликарство Сива Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

DEN 719.84
Занает-вкусен Предиво Жирафа Комплет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Занает-вкусен Предиво Жирафа Комплет

Овие се само "две" симпатични за зборови Не само што овие жирафи се симпатични, нивните долги елегантни в

DEN 2.00
Два На Два Саќе Мачка Кула И Игралиште
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Два На Два Саќе Мачка Кула И Игралиште

Ова игралиште за мачки го проверува секое поле на списокот со желби на мачката Можностите се бесконечни

DEN 0.33
Специјализирани Производи Компанија-РАВ Задниот Пети Контрола Рака Возило Специфични Точка Одговара: 2006-ТОЈОТА РАВ4
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Специјализирани Производи Компанија-РАВ Задниот Пети Контрола Рака Возило Специфични Точка Одговара: 2006-ТОЈОТА РАВ4

Рав4 Задниот ПРСТ Контрола Рака Возилото Специфични Специјализирани Производи Е Iso 9001 / IATF 16949 Сертифиц�

DEN 2.00