• Свеж
5ft Ul Наведени НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел Приклучок Приклучок Кабел Олово За Lenovo D 2580-AB 2580AB1-FB-R Lcd LED Монитор

5ft Ul Наведени НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел Приклучок Приклучок Кабел Олово За Lenovo D 2580-AB 2580AB1-FB-R Lcd LED Монитор

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

PKPOWER 5ft/1,5 m Ul Наведени НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел Приклучок Приклучок Кабел Олово За Lenovo D186 2580-AB1 2580 AB1-FB-R Lcd Led Мониторпакет Содржина : . 1 х Полнач. Информации За Услугата : . Во однос на употребата, гаранцијата и другите проблеми со производот, ве молиме прво испратете Е-Пошта и контактирајте со нашиот центар за услуги на клиентите. За ваши интереси и безбедност, доколку постои некаква ненормална состојба при користење на производот, ве молиме веднаш престанете да го користите и контактирајте со нашиот центар за услуги на клиентите . Како да не контактирате?. Можете да не контактирате директно од Вашата Сметка. Лоцирајте ја нарачката и кликнете на "Проблем со оваа нарачка?" копче. Потоа изберете го копчето "Контакт Продавач" за да ни испратите е-пошта. Ќе ни биде драго да го решиме секој проблем за вас во рок од 24 часа. Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе бидат навистина ценети. Влез : 100-240В 50-60хз Излез : 12в 1а Конектор : како сликаве Молиме потврдете ги спецификациите и големината на приклучокот пред да го купите!Ако не можете да бидете сигурни,ве молиме слободно контактирајте не. Производите На Pk-Power се ce / FCC / Ro HS сертифицирани, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите НА OEM. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Baretraps Deanna Comfort Sandals Women's
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Baretraps Deanna Comfort Sandals Women's

Гордо покажете ја вашата модерна и спортска страна со голи стапици Деана Клин Сандал Оваа сандала за од�

DEN 2.33
Модул за вклопување во ставка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул за вклопување во ставка

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачката WM54620 Количина : 1 по пакет Инжен

DEN 1722.88
Трговска марка ликовна уметност Две жени и маж со папагали платно уметност до август Меке, златна украсна рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност Две жени и маж со папагали платно уметност до август Меке, златна украсна рамка

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено да виси

DEN 239.84