• Свеж
Еспресо, ВАРАТАНЕ ВОДА ВИДЕН ВЕРД-384355, Половина пит

Еспресо, ВАРАТАНЕ ВОДА ВИДЕН ВЕРД-384355, Половина пит

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Еспресо, варатан вода базирана на вода од дрво-384355, половина пит : обезбедува богато, дури и квалитетот на бојата и исклучителното нагласување на дрво-жито. Иновативната формула на оваа дамка од дрво нуди исклучителна покриеност и бара само еден слој на дамка за да се постигне максимална боја. Брзото суво и време на враќање овозможува да се завршат проектите побрзо. Овие дамки се препорачуваат за проекти за внатрешно дрво, како што се мебел, ормани, врати и трим. Дата од варатан дрво е достапна во најразлични различни бои и завршувања, така што можете да го најдете изгледот што најдобро одговара на секој поединечен проект. Користете на внатрешни проекти како мебел, ормани, врати и трим. Потребно е само 1 палто за да се постигне максимална боја. Дамката се суши на допир за 90 минути и може да се повтори за 2 часа. Создава богата, дури и боја. Формулата со низок мирис базирана на вода лесно се чисти со сапун и вода. Нанесете со чиста крпа без лента. Опфаќа до 100 квадратни метри по кварта и 25 квадратни метри на половина пит.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка

Ако ти?повторно само што ќе влезете во влажно бричење, Треба Да земете Четка За Свиња ВАН ДЕР ХАГЕН...

DEN 3.33
Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см / 41 ◆ ◆ Нашиот Магазин◆€.Материјал : Полиестер врат�

DEN 2.33
Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84
Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В

Притисни Нагоре Цветни Печатење Градник За Жени Градници Ниту Една Долна Жица Градник Пред Затворање Д�

DEN 2.33
Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 262.08