• Свеж
Бесплатно собрано копче собрано копче надолу со 3 ракави за вратоврска со 3 должина

Бесплатно собрано копче собрано копче надолу со 3 ракави за вратоврска со 3 должина

Buyers rating:
DEN 431.84

Од стоката

Блуза-како со инспирација Boho, ова копче надолу од бесплатното склопување ја започнува вашата нова сезонска гардероба со пространи ракави со дизајн на вратоврска. Совршен избор во текот на целото прерии здолниште или тексас шорцеви, ова копче надолу е направено во памук што може да се дише со само десниот допир на истегнување за лесна удобност. Ви благодарам, бесплатно собрание. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : ракави со 3/4 должина; собрани манжетни со затворање на вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : треперење на задниот врат; Текстурирано тело. Копче за жени надолу од бесплатното склопување. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : ракави со 3/4 должина; собрани манжетни со затворање на вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : треперење на задниот врат; Текстурирано тело. Копче за жени надолу од бесплатното склопување. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : ракави со 3/4 должина; собрани манжетни со затворање на вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : треперење на задниот врат; Текстурирано тело. Копче за жени надолу од бесплатното склопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Две жени и маж со папагали платно уметност до август Меке, златна украсна рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност Две жени и маж со папагали платно уметност до август Меке, златна украсна рамка

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено да виси

DEN 239.84