• Свеж
Градници За Женска Целосна Фигура Лесно Обложена Мазнење Долна Жица Градник Виолетова

Градници За Женска Целосна Фигура Лесно Обложена Мазнење Долна Жица Градник Виолетова

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Женско Градник Предно Копче Ј-Облик На Грб Супер Собирање Долна Облека Од Чипка Од Пеперутка карактеристики : 1. Материјали : Обезбедува управување со топлина и влага преку вентилација. Најдобро од с, ве одржува ладни и удобни дури и во најжешките временски услови.2.Дизајн : градник за безжичен дизајн и природно полнење за удобност и поцврста поддршка. Повисоки страни и повисок грб за дополнителна странична и задна поддршка, полни чаши и наши широки ремени за удобност за целодневна удобност.3. Карактеристики : Удобно И Безжично : брчки на кожата, болка и непријатност. Отстранување на влага : Безбедно на кожата, осип и иритации на кожата предизвикани од топлина и пот.4. Растеглив и Дише : Изработен од висококвалитетен најлон и спандекс материјал, тој е супер растеглив, беспрекорен и дише.5. Според студијата на Светската Здравствена Организација : просечниот животен век на долната облека не треба да биде 6 месеци, а редовната замена на долната облека е исто така неопходен услов за заштита на здравјето на жените.Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Најлонска Шема : Цврст Стил на Боја : И шармантно вклопување : Одговара на големината дебелина : стандарден метод на Перење : рачно перење во ладна вода, закачување или миење на воздухот вклучено : 1 х Големина На Градник Биста 34/75Б3675Б60-80см/23.62-31.50"36/80б3880б63-83см/24.80-32.68"38/85б4085б66-96см/25.98-37.80" големина : 34/75бус : 36куп : 75бундер Биста : 60-80см/23.62-31.50"големина : 36/80бус : 38cup : 80bunder Биста : 63-83cm/24.80-32.68"Големина : 38/85bus : 40cup : 85bunder биста : 66-96cm/25.98-37.80" големина шема : големина : 34/75b сад : 36 Cup : 75b Под Биста : 60-80cm/23.62-31.50"големина : 36/80б Сад : 38 Чаша : 80б Под Биста : 63-83см/24.80-32.68"Големина : 38/85б сад : 40 чаша : 85б под биста : 66-96см/25.98-37.80" потпис чипка необложена долна жица градник Има Бестежинска Состојба На Бралета, Но ви дава ПРИРОДЕН ПОТТИК НА ДОЛНА ЖИЦА. Овој градник со целосна покриеност има чаши од тантела што се протегаат за да ви помогнат да бидете безбедни. Овој градник нема поставата под чипка и е чиста необложени градник. Содржина на ткаенина-100% Најлон. €Карактеристики : Женско Градник Предно Копче Y-Облик На Грб Супер Собирање Долна Облека Од Чипка Од Пеперутка. Прицврстување : затворање на куката и јамката назад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Класичен Пуловер Џемпер Р2053-Б-М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Класичен Пуловер Џемпер Р2053-Б-М

Класичен пуловер џемпер 100% мерино волна Лесна ткаенина со истегнување за удобно вклопување и топлина...

DEN 312.00
лабакиха јога панталони женски обични печатени хеланки со висок струк подигнете фитнес спортски хеланки јога панталони бели
  • Свеж
Оценка на купувачите:

лабакиха јога панталони женски обични печатени хеланки со висок струк подигнете фитнес спортски хеланки јога панталони бели

50 "Должина : 102см / 40.22" Должина : 106cm / 41.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е п

DEN 3.00
Женски Врвови За Туника За Носење Со Хеланки Летни Резервоари За Жени Облечени Обични Вратоврски Боја Цветни Патент В Резервоари
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Врвови За Туника За Носење Со Хеланки Летни Резервоари За Жени Облечени Обични Вратоврски Боја Цветни Патент В Резервоари

***** Нова Табела Со Големини * * * * * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37 "Должина

DEN 1.00
Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 54см / 21,26" Половината : 34см / 13,39" Врвови Должина : 36см / 14,1

DEN 169.28
Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67
Многу Нови Салфетка Прстен Сончоглед Лист Салфетка Круг Растителни Лист Салфетка Брава Оброк Партија Десктоп Декорација
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Многу Нови Салфетка Прстен Сончоглед Лист Салфетка Круг Растителни Лист Салфетка Брава Оброк Партија Десктоп Декорација

Функција : декорација и додаток за заштита на Животната Средина тип : прстен за салфетки100% сосема нов ви�

DEN 167.68
4 јули Графички Тенк За Вежбање Во Теретана Топ Црвени Сини Ѕвезди Орел Сад Знаме Кошули Машки Резервоар За Мускули Врвен Графички
  • Свеж
Оценка на купувачите:

4 јули Графички Тенк За Вежбање Во Теретана Топ Црвени Сини Ѕвезди Орел Сад Знаме Кошули Машки Резервоар За Мускули Врвен Графички

Резервоарот Блузи Без Ракави Кошули Резервоарот Кошули Прв Избор За Подарок : Одличен подарок за семејс

DEN 3.33
Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 262.08
Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84
Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги

Големина : С Половината : 76см / 29.92" Колк : 110см / 43.31" Должина : 101см / 39.76" Големина : М Половината : 78см / 30.71" Кол

DEN 1.00