• Свеж
Кујна Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса Може Да Биде Микробранова Загреан Фрижидер Замрзнувач Свежа Торба За Чување

Кујна Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса Може Да Биде Микробранова Загреан Фрижидер Замрзнувач

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

30 ПАРЧИЊА запечатена храна запечатена свежа торба за чување запечатена кеса може да биде замрзнувач во фрижидер со микробранова печка свежа торба за чување. Материјал : ЈП. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 105гр. големина На Пакетот : 24х11х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Капак За храна Силиконски Контејнери За Храна За Повеќекратна Употреба Кеси За Пакување Облека За Деца Листа : Содржи 30 Парчиња. Контејнерите За Храна За Кампување Носат Доказ. Можете Да Запечатите Рачно За Целосно Складирање Храна. Животински Чип Клипови Торба Клипови Храна Клипови. Идеален За Чување Бонбони; Шеќер; Колачиња; Закуски; Закуска Храна; Складирање На Кујнска Храна Итн. Креативна Фиока За Зачувување Храна / Садови За Повеќекратна Употреба На Храна 3. Торбата За Повторно Затворање Е Лесна За Затворање И Отворање За Повторна Употреба. Силиконска Торбичка За Храна. Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне Лесно Да Чувате И Прегледувате Предмети; Изгледа Дека Ја Одржува Вашата Кујна Организирана. Кеси за замрзнување за Храна за Бебиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм...

DEN 2.00
Црна Керамички Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црна Керамички Полиран Бенд

Дајте карактеристичен изглед на вашиот стил со оваа црна керамичка купола Оваа лента широка 8мм има зао�

DEN 604.32