• Свеж
Јакна од карирана јакна на uniуниори од дрво, карирана јакна

Јакна од карирана јакна на uniуниори од дрво, карирана јакна

Buyers rating:
DEN 296.00

Од стоката

Loveубовното дрво знае како да се задржи е пријатно! Оваа faux sherpa јакна од loveубовно дрво има забавен кариран дизајн и лесно слоеви во текот на вашиот секојдневен изглед со својот отворен предниот дизајн што го покажува вашиот омилен врв. Совршено за дневни излети или брзи грешки, мекиот, faux sherpa дизајн ја прави оваа јакна удобна опција за надворешна облека. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Loose, Casual Fit. Тежина : Средна тежина. Должина : хитови под колковите. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Faux Sherpa Body; карирана шема. Јакната на јуниорите ја јакна Шерпа од Loveубовно дрво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Панталони Саввнм Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Панталони Саввнм Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон

Женски Секојдневен Лабав Џебен Џебен Комбинезон Модни Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон �

DEN 1.67
Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница

Донесете Ја Вашата Зона Дневна Живот! Додадете малку возбуда со Комбинираниот Комплет За Спиење Виножи�

DEN 447.68
Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм...

DEN 2.00