• Свеж
Девојки со плетени џемпери со ребрестиот џемпер, големини 4-12

Девојки со плетени џемпери со ребрестиот џемпер, големини 4-12

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Свртете го пријатниот фактор со овој лесен, ултра-мек фустан од џемпер од лажичка. Силуета за вклопување и пламен, квадратниот врат и ребрестиот каросерија додаваат некоја сериозна точка на стил. Облечете го со хулахопки и чизми и таа го има изгледот! Исклучиво на. Материјал : 50% рајон/30% полиестер/20% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : опуштено; одговара и пламен. Деколте : квадратен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести каросерија; Силуета за вклопување и пламен. Облечен џемпер од ребра за девојчиња од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84
Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67
лабакиха јога панталони женски обични печатени хеланки со висок струк подигнете фитнес спортски хеланки јога панталони бели
  • Свеж
Оценка на купувачите:

лабакиха јога панталони женски обични печатени хеланки со висок струк подигнете фитнес спортски хеланки јога панталони бели

50 "Должина : 102см / 40.22" Должина : 106cm / 41.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е п

DEN 3.00