• Свеж
Единствени договори за женско измешано копче за лаптол единечен зимски палто на градите

Единствени договори за женско измешано копче за лаптол единечен зимски палто на градите

Buyers rating:
DEN 999.84

Од стоката

Долгиот слој на цврста боја има недооценена силуета и забележана лапа, правејќи безвременско парче надворешна облека. Палтото има тенок облик на вклопување создавајќи елегантна силуета, со копчиња пред да го одржуваат минималистичкиот дизајн. Парот назад со опремена блуза и панталони со широки нозе за изглед од канцеларија до вечера. Повод : Работа, собирање викенд, шопинг, датира, кафуле, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'10 ", Градите : 30,7 инчи, половината : 22,8 инчи, колк : 35,4 инчи, рамо : 15,8 инчи, тежина : 111 фунти) мерење (во инчи) големина - Ширина на рамото -Најдобро - Girth на половината - Вкупна должина 14 5/8 36 5/8 - 31 7/8 - 34 7/8s 15 1/8 38 5/8 - 33 7/8 - 35 3/8m - 15 5/ 8 - 40 4/8 35 7/8 36 L - 16 3/8 43 6/8 39 - - 36 5/8xl - 17 46 7/8 42 1/8 37 2/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски измешани лаптопи со единечен зимски палто 100% полиестер. Увезен. Едно-гради. Целосно поставено. Вентила за отвор. Свиво чисто, железо на тивок оган.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Рејлун Дами Палто Долги Ракави Јакна V Вратот Долна Облека Копче Надолу Мантили Должина На Теле Отворено Зелена 3xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Рејлун Дами Палто Долги Ракави Јакна V Вратот Долна Облека Копче Надолу Мантили Должина На Теле Отворено Зелена 3xl

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Обле�

DEN 2.67
Женски Култура Тексас Раб Јакна Потресени Искинати Ресни Раб Полите Јакна Исечени Жан Јакна 90 Ти Каубојка Улична Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Култура Тексас Раб Јакна Потресени Искинати Ресни Раб Полите Јакна Исечени Жан Јакна 90 Ти Каубојка Улична Облека

Женски Култура Жан Јакна Повик Копче надолу Искинати Тексас Јакна Со Кристал Реследник Падне Облека...

DEN 2.33
Кардиган За Жени Лесен Ноќта На Вештерките Отворен Преден Лабав Обичен Ноќта На Вештерките Печатење Со Долги Ракави Кардиган
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кардиган За Жени Лесен Ноќта На Вештерките Отворен Преден Лабав Обичен Ноќта На Вештерките Печатење Со Долги Ракави Кардиган

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои,

DEN 399.84
outfmvch зимски палта за жени зимски топол волнен капут bel јакна појас шинел надворешна облека женски џемпери жени врвови со
  • Свеж
Оценка на купувачите:

outfmvch зимски палта за жени зимски топол волнен капут bel јакна појас шинел надворешна облека женски џемпери жени врвови со

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1177.12
Wrcnote Жените Со Долги Ракави Тартан Кардиган Еднократно Гради Работа Копче Надолу Долна Облека Со Џебови Палто Светло Сина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Wrcnote Жените Со Долги Ракави Тартан Кардиган Еднократно Гради Работа Копче Надолу Долна Облека Со Џебови Палто Светло Сина

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Кардиган Јакна, Зимски Топли Палта, Копче Надолу Кар

DEN 333.92
Манксиву Женски Палта Женски Зимски Отворен Преден Долг Ракав Буци Кабел Плетен Кардиган Џемпер Палта Кардиган За Жени Виолетова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Манксиву Женски Палта Женски Зимски Отворен Преден Долг Ракав Буци Кабел Плетен Кардиган Џемпер Палта Кардиган За Жени Виолетова

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см / 41 Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Б�

DEN 206.40