• Свеж
Елегантна удобност луксузни чиста завеси, панели за завеси за третман на прозорци со џеб за шипки за кујна, спална соба и дневна соба

Елегантна удобност луксузни чиста завеси, панели за завеси за третман на прозорци со џеб за шипки за кујна, спална соба и дневна

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Оваа разноврсна завеса може да се користи за секоја просторија и ќе го комплиментира секој декор или може да се користи како поддршка за завеси. Овој прекрасен панел ќе даде совршен изглед во вашата дневна соба, канцеларија или на кое било друго место. Овие чисти завеси се направени од 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Упатство за нега : Машинско миење со благ сапун и топла вода. Нежен циклус. Изладете го железото допрете ако сакате. Елегантна удобност увезена 100% полиестер. Мултифункција : Додадете поп цврста боја помеѓу завесите за вашата дневна соба или користете ги сами за допир на елегантна едноставност. Нежно ја филтрира сончевата светлина и ја балансира светлината помеѓу секоја просторија . чиста димензија на завесата : (1 парче) 55 in. W x 216 in. L.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Cardенски качулка кардиган
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Cardенски качулка кардиган

Cardенскиот качулка Дастер Кардиган од следното може да се носи како моден основен или како трендовски џе

DEN 2.33
itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти

The lol изненадување! Колекцијата за паметни часовници за деца Playzoom го карактеризира омиленото изненадува

DEN 271.36
Basset 4 Рамка за печатење во сликарство
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Basset 4 Рамка за печатење во сликарство

Карактеристики : професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Арие подготвени да висат...

DEN 1.33
Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз

Органски домати од босилек тестенини сос тестенини, со lovesубовник? Сос од тестенини е направен во мали с�

DEN 31.68