• Свеж
Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ. 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм. Произведено со најнови технологии, ова тркало е изградено за да го испорача управувањето што го бара перформансите на вашето возење и да го задоволи вашето срце со дизајн и квалитет. Примамливи и вкусни, овие тркала се подготвени да додадат допир на елеганција и индивидуален раб на вашето возило. Сепак, рафинираниот стил не е единственото нешто што го добивате со овие бандажи. Она што исто така го добивате се години на сигурна услуга и беспрекорни перформанси, бидејќи секој сет е произведен со користење на најдобрите материјали и изработка. Сите тркала се направени по нарачка и достапни во различни завршетоци. * Големина : 24. 00х10. 00 Офсет : 31 Шема На Завртки : 6х139. 70 •Алуминиумско Тркало со Мат Црна Боја •Одговара • * Вклучено Е Едно Тркало.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33