• Свеж
Свежи жолти нектарини, ЛБ

Свежи жолти нектарини, ЛБ

Buyers rating:
DEN 165.92

Од стоката

Вкусете го неодоливиот вкус на овие свежи жолти нектарини. Со црвена и жолта боја, овие сочни нектарини се тркалезни, малку во форма на срце со мазна кожа. Месото е меко и жолто со сладок вкус и малку кисел вкус. За појадок, можете да направите слатка овошна чинија со исечени нектарини, јагоди, ананас, банана и киви. За дополнителен посебен третман, на врвот со кукла од шлаг. За десерт, можете да ги користите за да направите вкусна јасна или калдрма со толпа. Однесувајте се кон целото семејство со сладок вкус на свежи жолти нектарини. Сочни и свежи жолти нектарини. Додадете во печива за уникатен вкус. Користете ја за да ја надминете салатата за дополнителен вкус или да направите вкусен овошен сад. Парче како сладок преполн за вафли или палачинки. Додадете во ладен чај за да создадете освежувачки вкус на лето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37

Прекрасната уметност од дождовните шанки создава дизајн на крајбрежен тематски дизајн во нијанси на си

DEN 0.33
Модул за вклопување во ставка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул за вклопување во ставка

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачката WM54620 Количина : 1 по пакет...

DEN 1722.88
Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања

Ние ги однесовме нашите премиум каросерии на следното ниво со употреба на ткаенина за блокирање на паму

DEN 240.00