• Свеж
Пиратска батерија YTX30L-BS UTV батерија за Polaris Ranger 6x6, година

Пиратска батерија YTX30L-BS UTV батерија за Polaris Ranger 6x6, година

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Запечатените AGM батерии на YTX30 L-BS со пиратска батерија се конструирани со олово легура на калциум и апсорбирана технологија за стакло МАТ што овозможува целосно операција без одржување и високи перформанси. Сите батерии на батерии на батерии на батерии YTX30 L-BS AGM се произведуваат со највисок квалитет на материјали и строго тестирани за да се обезбеди безбедност, компатибилност на OEM, ефикасност и оптимални перформанси. Pirate Battery YTX30 L-BS UTV батерија за Polaris Ranger 6x6, 4x4 години (06-10) Вид Се вклопува во најразлични апликации, кои се движат од мотоцикли, АТВ, џет-скии и повеќе . Врвна технологија : Киселината внатре е конструирана со апсорбирана стаклена мат технологија која овозможува батерија со ниско одржување и истурање. Патентираната запечатена пост спречува корозија, што дава продолжен век на траење на батеријата . Лесна примена : Батериите на пиратската батерија доаѓаат целосно наполнети и подготвени да одат еднаш доставени. Едноставно поврзете ја вашата батерија со апликацијата и подготвени сте да одите . Услуга за клиенти : Врвна услуга за клиенти од експерти за реална батерија! Загарантирана 18-месечна гаранција со 60-дневна политика за поврат . Екстремно брз превоз. 60-ден без прашања Поставувајќи гаранција за враќање на парите. 18-месечна гаранција. Карактеристики на батеријата YTX30 L-BS : . YTX30 L-BS е запечатена AGM батерија со високи перформанси од 12 V 270 CCA. YTX30 L-BS има сепаратори на AGM за супериорен дизајн. Без излевање, нема протекување и без вода за проверка. Патентираната запечатена пост спречува корозија што дава продолжен век на траење на батеријата. Екстремна отпорност на вибрации за да се обезбеди максимална спроводливост. Високи засилувачи на вртење и ниска стапка на само-празнење. Подготвени за итна употреба. Спецификации на батеријата YTX30 L-BS : . Модел : YTX30 L-BS. Димензии : (ж) 6,89 "x (l) 6,54" (w) 4.96 ". Тежина : 22 lbs . CCA : 270. Волти : 12 V. Поларитет : [- +]. Терминален тип : орев и завртка (T3). Состојба : Ново. Исто така, заменува : .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Враќање На Обичните Женски Долги Ракави Отворено Предно Копче За Ревер Работа Канцеларија Блејзер Јакна Лабава Решетка Костум
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Враќање На Обичните Женски Долги Ракави Отворено Предно Копче За Ревер Работа Канцеларија Блејзер Јакна Лабава Решетка Костум

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

DEN 2.33
лабакиха јога панталони женски обични печатени хеланки со висок струк подигнете фитнес спортски хеланки јога панталони бели
  • Свеж
Оценка на купувачите:

лабакиха јога панталони женски обични печатени хеланки со висок струк подигнете фитнес спортски хеланки јога панталони бели

50 "Должина : 102см / 40.22" Должина : 106cm / 41.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е п

DEN 3.00
Фарма Минималистички Сон-Платно
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фарма Минималистички Сон-Платно

Оваа прекрасна, минималистичка платнена слика на фарма ќе додаде мирен амбиент во секој дом Сликата е в�

DEN 1199.84
Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 1119.84
Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67
Костими За Ноќта На Вештерките Гузом За Мажи - Есенска И Зимска Готска Удобна Средновековна Ренесансна Јакна Зелена Големина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Костими За Ноќта На Вештерките Гузом За Мажи - Есенска И Зимска Готска Удобна Средновековна Ренесансна Јакна Зелена Големина

Зимата припаѓа на машкиот тип машки јакни, ова може да го направи целиот фустан повеќе тродимензионален

DEN 0.33
Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33
Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см / 41 ◆ ◆ Нашиот Магазин◆€.Материјал : Полиестер...

DEN 2.33