• Свеж
DesignArt 'Леопард шема со црвени цвеќиња I' Тропски панел за завеси

DesignArt 'Леопард шема со црвени цвеќиња I' Тропски панел за завеси

Buyers rating:
DEN 271.84

Од стоката

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој хибискус и пумерија тропски цвеќиња со палми за лисја завеса . Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачката само за вас . Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Redcurtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни и не се затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Цветни. - Боја : црвена. - Модел : Природа. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

DesignART 'Autum retro Flowers' Цветни завеси панел
  • Свеж
Оценка на купувачите:

DesignART 'Autum retro Flowers' Цветни завеси панел

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 1.67