• Свеж
DesignArt 'Битуменски цут xii' Боемјан и еклектичен панел за завеси

DesignArt 'Битуменски цут xii' Боемјан и еклектичен панел за завеси

Buyers rating:
DEN 575.20

Од стоката

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа мозаична шема со цвеќиња завеса . Оваа елегантна боемска и еклектична завеса се печати со употреба -линен ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој Blue Curtain на целосно и безбедно миење машини . завесите се декоративни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Боемјан и еклектичен. - Предмет : Апстракт. - Боја : сина. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

DesignART 'Autum retro Flowers' Цветни завеси панел
  • Свеж
Оценка на купувачите:

DesignART 'Autum retro Flowers' Цветни завеси панел

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 1.67