• Свеж
Сет за мелодии на пионерска мелодија со 20 парчиња

Сет за мелодии на пионерска мелодија со 20 парчиња

Buyers rating:
DEN 399.84

Од стоката

Однесувајте се кон вашата таблета со пионерската жена мелодија со 20 парчиња за вечера. Со поставките за место за четири и вклучени додатоци како покриена чинија со путер и шејкери со сол и бибер, оваа шарена колекција ги има сите најважни работи за елегантна, но сепак долна земја. Одликувајќи се со суптилно разгалени венчиња и живописни цветни дизајни, садовите во овој сет додаваат цртичка на шармот на потписот на РЕЕ во вашата трпезарија. Совршено за секојдневно јадење или покачено забавно, овие јадења изгледаат добро како што вршат и се спротивставуваат на пукнатините и дамките. Овие прекрасни јадења се направени од трајни керамика што е машина за миење садови и микробранови безбедни. Измешајте и совпаѓајте со други парчиња од колекцијата Pioneer Woman за да ја завршите вашата кујна со шик инспирирана од гроздобер. Сетот за вечера со 20-парчиња Pioneer Melody 20-парчиња служи стил и секојдневна функционалност. Meet REE : Ree Drummond е автор за најпродавани најпродавани авторки на Timesујорк, Times Times, ТВ, феном на социјални медиуми и жената која стои зад популарниот блог за животен стил на Пионер, што започна сето тоа што го започна сето тоа . Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Сетот за вечера со 20-парчиња Pioneer Melody : The Pioneer Woman Melody 20-парчиња сет за вечера е совршен за секојдневни јадења или покачени забавни. Услугата за 4 вклучува 4 чинии за вечера, 4 чинии за десерти, 4 чинии за житни култури, 4 овошни чинии, покриено путер за чинија и шејкери со сол и бибер. Микробранова и машина за миење садови. Сите парчиња се направени од трајни керамика. Карактеристики на шарени цветни обрасци со лутани бандажи. Совршено за мешање и совпаѓање со други парчиња од колекцијата Pioneer Woman.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Mizuno Pro Select MITT 33,5 “
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mizuno Pro Select MITT 33,5 “

Mizuno Pro Select го комбинира богатото наследство на серијата Mizuno Pro со напредни скенирања на ракавици на стот�

DEN 2399.20
Лума удобност за измама на вентилаторот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лума удобност за измама на вентилаторот

Моќниот Luma Comfort MF18 W 18 "Вентилаторот за зачувување ви овозможува да ја контролирате температурата на ваш�

DEN 1775.84
Свежи жолти нектарини, ЛБ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Свежи жолти нектарини, ЛБ

Вкусете го неодоливиот вкус на овие свежи жолти нектарини Со црвена и жолта боја, овие сочни нектарини с

DEN 165.92
Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз

Органски домати од босилек тестенини сос тестенини, со lovesубовник? Сос од тестенини е направен во мали с�

DEN 31.68