• Свеж
Бомото Жените Долг Ракав Отсечени Ладни Рамо Врвови Цветни Печатени Возбуда Блуза Длабоко V Вратот Маици Со Патент

Бомото Жените Долг Ракав Отсечени Ладни Рамо Врвови Цветни Печатени Возбуда Блуза Длабоко V Вратот Маици Со Патент

Buyers rating:
DEN 255.84

Од стоката

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Жени Дејзи/Роуз/Ѕвезди Печатени Поштенски Врв Против Вратот Врвови Long Долг Ракав Шупливи Отсечени Маица. Тип На Шема : Маргаритка/Роза/Ѕвезди Печатени, Поштенски, Отсечени Ракав. Боја : Маргаритка, Бела, Црна, Црна Бела, Ѕвезди Розова, Ѕвезди Црна, Роза Црна, Светло Розова (Опционално). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 35% Полиестер 65% Памук. Деколте : V Вратот. Должина : Должина На Колковите. Должина На Ракавот : Долго. Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Опуштената силуета, удобна, течна, дише ја прави оваа врвна безвременска мода, што ве прави и шик и класичен. 2. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. 3. Оваа блуза е може да се носи со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневен блузи, секојдневно носат кошула. 4. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Материјал (Цветни Врвови) - 35% Полиестер, 67% Памук. Мека ткаенина, лесна, дише и не проѕирна. Карактеристики : Ладно Рамо, Долг ракав, Врат Со Патент V, Шупливо, Популарно печатење на флорал, Разгорено, Неправилно Раб на Возбуда. Женски обични лабави фит блуза блузи. женски ладно рамо есенски блузи, есенски модни врвови за жени, блуза со долги ракави кошула, блузи со врат против вратот за жени, обични исечени врвови за ракави за жени. Женскиот цветен врв е погоден за секојдневно секојдневно, ноќно излегување, излегување, состанок, работна канцеларија, бизнис, улична мода, патување, одмор, одмор, забава итн. Совршено одговара со вашите фармерки и потпетици. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. табелата со генерички големини не е нашата големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дтидтпе графички маици за жени Плус Големина Жени Обични Цветни Принтови Со Долги Ракави Лабава Кошула Со Врат Блуза Врвни женски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дтидтпе графички маици за жени Плус Големина Жени Обични Цветни Принтови Со Долги Ракави Лабава Кошула Со Врат Блуза Врвни женски

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 367.84
Блузи За Жени Се Вклопуваат Краток Ракав V-Вратот Симпатична Животни Печатени Џеб Негувател Врвот Дами Врвот Жолта М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Блузи За Жени Се Вклопуваат Краток Ракав V-Вратот Симпатична Животни Печатени Џеб Негувател Врвот Дами Врвот Жолта М

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.31" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 20см / 7.87" Должина : 70см /

DEN 3.00
Млкидк Бели Ленени Врвови За Жени Обични Врвови Со Цврст Ракав Со Цврст Врат Лабави Удобни Памучни Ленени Врвови Блуза Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Млкидк Бели Ленени Врвови За Жени Обични Врвови Со Цврст Ракав Со Цврст Врат Лабави Удобни Памучни Ленени Врвови Блуза Маица

Големина : С Биста : 100см / 39,37" Рамо : 68,5 см / 26,97" Ракав : 15см / 5,91" Должина : 71см / 27,95"Големина : М Биста : 106см / 41,

DEN 271.84
Капрезе Женска Маица За Вратот На Екипажот Мода Туника Со Кратки Ракави Блуза Дневна Облека Маица Бохо Стил Летни Врвови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Капрезе Женска Маица За Вратот На Екипажот Мода Туника Со Кратки Ракави Блуза Дневна Облека Маица Бохо Стил Летни Врвови

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Цветни Печатени Врвови, Женска Секојдне�

DEN 1.67
Жените Лабава Тексас Кошула Фустани Краток Ракав Јака Потресени Жан Фустан Копчето Надолу Повик Туника Врвот Со Џебови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Лабава Тексас Кошула Фустани Краток Ракав Јака Потресени Жан Фустан Копчето Надолу Повик Туника Врвот Со Џебови

Добредојдовте во БУЛ продавница, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи се произведуваат во нашат

DEN 0.33