• Свеж
Кока Кола Освежувачки Чувство Неонски Часовник Дијаметар

Кока Кола Освежувачки Чувство Неонски Часовник Дијаметар

Buyers rating:
DEN 550.08

Од стоката

Овој официјално лиценциран Неонски Ѕиден Часовник е совршен додаток на секоја игра соба, гаража или човек пештера. Овој импресивен часовник има два неонски прстени; едниот е неонски прстен во боја на акцент на надворешноста, а другиот е брилијантен бел неонски прстен во внатрешноста на часовникот за да го осветли вашето омилено лого. Други моменти вклучуваат куќиште со хромирана готова смола и капак за лице со стаклен часовник со висок степен. Механизмот на кварцен часовник управуван од батеријата ќе го одржува отчукувањето долго време, додека неонот истекува од вклучениот адаптер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Неонот е контролиран од синџирот на влечење, а задниот дел на часовникот вклучува ѕиден висечки држач и има два режима – цврста состојба и трепкање. Длабочината од 3" на овој часовник во комбинација со сјајниот трепет на неонот што се рефлектира од куќиштето на хром сигурно ќе го направи овој часовник да се појави на кој било ѕид! ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН ЧАСОВНИК - овој ѕиден часовник е опремен со еден неонски прстен во боја на акцент на надворешноста на часовникот и брилијантен бел неонски прстен во внатрешноста за да го осветли официјално лиценцираното лого. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА-часовникот се одликува со куќиште со хромирана готова смола и висококвалитетен капак за лице од стаклен часовник. Неонот истекува од вклучениот адаптер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, додека механизмот на кварцен часовник управуван од батеријата ќе го одржува отчукувањето долго време. ЛЕСНА УПОТРЕБА и ИНСТАЛАЦИЈА-лесно можете да го исклучите и вклучите неонот со удобен синџир за влечење, а ѕидот што виси на задниот дел од часовникот го прави предвремен за инсталирање. ЗАБАВЕН АКЦЕНТ ДЕКОР-3" длабочината и сјајниот трепет на неонот и хромот го прават ова стилско и функционално парче навистина да се појави на кој било ѕид, што го прави совршен додаток на секоја соба за игри, гаража или пештера за мажи!. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-Материјали : стакло Со Висок степен, Хром, обликувана Смола. Димензии : (Дијаметар)14,5 "х (Длабочина)3". Батерија управувана кварц часовник механизам. Потребна е 1 batt батерија (не е вклучена). АДАПТЕР За Напојување со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА со вклучен кабел од 6'. Ѕид виси монтирање на грб. ВАЖНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте ја официјално лиценцираната налепница на секој наш производ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ауџеа Ноќта На Вештерките Есенски Зимски Пуловер Дуксери За Жени, Лабави Дуксери За Жени Есенски Модни Врвови За Дуксери Обични
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ауџеа Ноќта На Вештерките Есенски Зимски Пуловер Дуксери За Жени, Лабави Дуксери За Жени Есенски Модни Врвови За Дуксери Обични

Добредојдовте во нашата продавница Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и да се надеваме дека ќе �

DEN 478.24
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33
Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2160.00
Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка

Ако ти?повторно само што ќе влезете во влажно бричење, Треба Да земете Четка За Свиња ВАН ДЕР ХАГЕН Глава

DEN 3.33
Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои

Идејата зад навестувањето е едноставна : чиста вода, оригинално освежување на природата, нагласена со п�

DEN 1.33
Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм...

DEN 2.00
Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Женски Стил : Чизми До Глужд, Чизми, Модни Чизми, Блок Чизми За Потпетици, Крат

DEN 751.84