• Свеж
Користени-Dell OptiPle 7010, DT, Intel Core i7 - @ 3. GHz, 24GB DDR3, НОВИ 1TB SSD, DVD-RW, Wi-Fi, VGA На HDMI Адаптер, НОВА Тастатура + Глувчето, Победа Дома 64

Користени-Dell OptiPle 7010, DT, Intel Core i7 - @ 3. GHz, 24GB DDR3, НОВИ 1TB SSD, DVD-RW, Wi-Fi, VGA На HDMI Адаптер, НОВА

Buyers rating:
DEN 1691.84

Од стоката

Користен dell Opti Plex 7010 десктоп (DT) компјутер напојуван Од Intel Core i7-3770 @ 3.40 GHz (3-та генерација) ПРОЦЕСОР СО 24 GB DDR3 RAM МЕМОРИЈА и НОВИ 1 TB SSD. Доаѓа со мајкрософт Виндоус 10 дома 64-битна инсталиран. Овој производ е покриен со Целосна 365 Ден Делови и гаранција За Работна Сила! Intel Core i7-3770 @ 3.40 GHz (3-та генерација). 24 GB DDR3 НОВИ 1 TB SSD.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Враќање На Обичните Женски Долги Ракави Отворено Предно Копче За Ревер Работа Канцеларија Блејзер Јакна Лабава Решетка Костум
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Враќање На Обичните Женски Долги Ракави Отворено Предно Копче За Ревер Работа Канцеларија Блејзер Јакна Лабава Решетка Костум

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

DEN 2.33
Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 1119.84
Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см / 41 ◆ ◆ Нашиот Магазин◆€.Материјал : Полиестер...

DEN 2.33