• Свеж
Само Рела Премиум Магнетни Фиберглас Мрежа Вратата На Екранот, Сива

Само Рела Премиум Магнетни Фиберглас Мрежа Вратата На Екранот, Сива

Buyers rating:
DEN 175.84

Од стоката

Престанете да се грижите дали малите бубачки и животни ќе влезат во вашите простори! Само Опуштете се има совршено решение за Заштита на вашето семејство од каснувања од штетници и инсекти без ограничување на влегувањето на свеж воздух! Премиум Вратата На Екранот Од Магнетни Фиберглас Со Само Опуштете се е совршена за вас и вашите најблиски. Направена со најновата Технологија на мрежест екран, оваа врата од екранот од фиберглас е безбедна за деца и домашни миленици. Дојдете и одете како што сакате со 26 супер силни скриени магнети помага оваа врата на екранот да обезбеди цврсто запечатување цело време. Практичниот и без раце магнетен печат автоматски се затвора зад вас без да се грижите за отворање и затворање на екранот. Направено со врвен суперфин мрежен екран со 323 дупки на квадратен инч ткаенината не само што е лесна туку е и супер издржлива и одлична за ги држи сите грешки надвор! Мрежата од фиберглас помага во вентилација и дистрибуира рамномерна циркулација на воздухот додека ви обезбедува природна светлина. Само опуштете се премиум екраните на вратите од фиберглас се совршени за забави, задни врати, врати на дворот, кујнски врати, дури и прават одличен делител на простории во вашиот дом. Со вклучен целиот хардвер инсталирањето на вашата нова врата од екранот со премиум магнетни фиберглас ќе биде ветре. Едноставно користете ја содржината обезбедена за да обезбедите силна и цврста инсталација. СОДРЖИНА : 1 Мрежен Екран, 1 Комплет Клинци За Притискање, 1 Ролна Велкро, вклучени Упатства за Поставување и пластична кеса за повеќекратна употреба. Време на поставување : приближно 5-7 Минути. БОЈА : СИВИ ДИМЕНЗИИ : Врата На Екранот (36х83 Инчи) Одговара На Големината на Вратата (34х82 Инчи). Само Опуштете Ја Премиум Вратата На Екранот Од Магнетни Фиберглас, Сива, 36х83 Инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лума удобност за измама на вентилаторот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лума удобност за измама на вентилаторот

Моќниот Luma Comfort MF18 W 18 "Вентилаторот за зачувување ви овозможува да ја контролирате температурата на ваш�

DEN 1775.84
Мајчини тексас шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мајчини тексас шорцеви

Купете ја оваа колекција на одлични очекувања за породилно породилно породилно за мајки! Мајчините врв�

DEN 0.33
Елегантна удобност луксузни чиста завеси, панели за завеси за третман на прозорци со џеб за шипки за кујна, спална соба и дневна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елегантна удобност луксузни чиста завеси, панели за завеси за третман на прозорци со џеб за шипки за кујна, спална соба и дневна

Оваа разноврсна завеса може да се користи за секоја просторија и ќе го комплиментира секој декор или мо�

DEN 1.00
Mizuno Pro Select MITT 33,5 “
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mizuno Pro Select MITT 33,5 “

Mizuno Pro Select го комбинира богатото наследство на серијата Mizuno Pro со напредни скенирања на ракавици на стот�

DEN 2399.20
DesignArt Black and Gold Swilt II Canvas Wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

DesignArt Black and Gold Swilt II Canvas Wallидна уметност

Оваа прекрасна црна и златна свитр II платно уметност се печати со употреба на највисок квалитет на маст�

DEN 2.67
itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти

The lol изненадување! Колекцијата за паметни часовници за деца Playzoom го карактеризира омиленото изненадува

DEN 271.36
Државен државен агис духовен фото рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Државен државен агис духовен фото рамка

Покажете омилена фотографија во нашата рамка за фотографии со духови со духовното лого на вашето учили�

DEN 565.28