• Свеж
Патрола, Вистински Метал Маршал Колекционерски Умре-Фрлија Возило, Моќ Серија 1: Скала, Деца Играчки за Возрасти и нагоре

Патрола, Вистински Метал Маршал Колекционерски Умре-Фрлија Возило, Моќ Серија 1: Скала, Деца Играчки за Возрасти и нагоре

Buyers rating:
DEN 463.84

Од стоката

Трка до спасување побрзо од кога било досега Со Шепа Патрола Вистински Метални возила! Овие метални возила од 1 : 55 скала изгледаат исто како возилата на Патролата НА ШЕПИТЕ од хит тв-шоуто. Со автентични детали и графики, работни тркала и метален материјал за леење, Вистинските Метални возила се подготвени за брзи спасувања! Притиснете го возилото со рака или стартувајте го напред за авантури со голема брзина! Секое кученце е обликувано во нивното возило со уши што се вртат назад на ветрот, трки до спасување! Со толку Многу Шепа Патрола Вистински Метални возила да се соберат, Од Класичен До Морето Патрола, децата можат да уживаат во сите нивни омилени возила од шоуто! На децата им е лесно Да ја следат Патролата На ШЕПИТЕ вистинска метална колекција Со вклучен колекционерски постер пронајден во секое пакување. Секоја Шепа Патрола Вистински Метал возило мерки околу 3.1 во. (Л) x 1.5 во. (W) x 1.6 во. (Ж). Патрола На Шепа Вистинските Метални играчки за деца се совршен подарок за љубителите на патролата на ШЕПИТЕ. Зачувајте го денот Со Патролата На Шепите Вистински Метални колекционерски возила! АВТЕНТИЧНА ШЕПА ПАТРОЛА ИГРАЧКА АВТОМОБИЛ : Кој автентични детали, графика, работни тркала и метален материјал, 1 : 55 Скала Вистински Метални возила изгледаат исто како возилата На Патролата НА ШЕПИТЕ од ТВ-шоуто! . ВИСТИНСКИ РАБОТНИ ТРКАЛА : со работни тркала, Овие Патролни возила на ШЕПА можат да се тркаат до спасување! Секое кученце доаѓа обликувано со уши назад-турнете ги заедно или лансирајте ги напред за спасување со голема брзина! . ТОЛКУ МНОГУ ДА СЕ СОБЕРАТ : има свет На вистински метални играчки возила за собирање, вклучувајќи Класична И Морска Патрола, супер ретки верзии и многу повеќе! Децата можат да ја следат нивната колекција на колекционерскиот постер. ЗАБАВНИ ИГРАЧКИ ЗА 3-ГОДИШНИ МОМЧИЊА И ДЕВОЈЧИЊА : Шепа Патрола вистинските метални играчки автомобили се одлични подароци за деца на возраст од 3 и повеќе години. Возилата мерат прибл. 3.1 во. (Л) x 1.5 во. (W) x 1.6 во. (Ж). Собери ги сите!. Вклучува : 1 Вистинско Метално Возило, 1 Колекторски Постер. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. Опфатени Со Спин Мајстор Нега Посветеност. Ако имате проблем Со Спин Мајстор производ што сте го купиле од овластен продавач, ние ќе го решиме! Бидејќи Спин Мајстор не е во состојба да го контролира квалитетот на производите што ги продаваат неовластени продавачи, освен ако не е поинаку забрането со закон, Обврската За Нега не е достапна за производи купени од неовластени продавачи. Посветеноста За Нега е ограничена на оригиналниот купувач на крајниот корисник. Исто така, можеби ќе треба да обезбедите доказ за купување и/или слика на вашиот производ За Да Го Вртите Мајсторот за да ја потврдите подобноста. Спин Мајстор го задржува правото да се провери информации, бараат валиден доказ за купување, и да се одбие барањето во своето дискреционо право.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бекарнли 101-Стабилизатор Крајна Врска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бекарнли 101-Стабилизатор Крајна Врска

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 2538.56
Глобални Делови Дистрибутери А Ц Експанзија Вентил Одговара изберете: 1997-ШЕВРОЛЕТ ВЛОЖУВАЊЕ, ПОНТИЈАК МОНТАНА
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Глобални Делови Дистрибутери А Ц Експанзија Вентил Одговара изберете: 1997-ШЕВРОЛЕТ ВЛОЖУВАЊЕ, ПОНТИЈАК МОНТАНА

Глобални Дистрибутери На Делови A / C Експанзија Вентил Глобални Дистрибутери На Делови A / C Експанзионен

DEN 1.00
Дорман 955-Огледало На Страничната Врата На Возачот за Специфични Модели одговара изберете: 2002 - ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР, 2002-ГМЦ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дорман 955-Огледало На Страничната Врата На Возачот за Специфични Модели одговара изберете: 2002 - ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР, 2002-ГМЦ

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

DEN 772.48
Канада-150-Годишнината Ѕид Постер, 22.375 34
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Канада-150-Годишнината Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Канада150Годишнината Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметн

DEN 1.33
Мармонт Хил Фаќање На Големиот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мармонт Хил Фаќање На Големиот

Норман Роквел беше еден Од водечките Американски уметници Тој избра да ја раскаже приказната За Америк�

DEN 768.00