• Свеж
Бесплатно склопување машка маичка за пулвер со ракави од Раглан

Бесплатно склопување машка маичка за пулвер со ракави од Раглан

Buyers rating:
DEN 271.84

Од стоката

Класик со ладно време се олади. Бесплатното склопување ја зема џемпери за пуловер и позајмува елементи од качулката за разноврсно ажурирање. Зборуваме за предниот џеб од кенгур што влече двојна должност - осврнувајќи ги најважните работи и да ги задржиме рацете топло. Оваа машка маичка е завршена во меко, пријатно руно и лесно слоеви над лесни врвови за додадена топлина и стил. Исклучиво на. Материјал : 69% памук/31% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : ребрести екипи, манжетни и полите; пријатно тело на руно. Машка маичка за руно од слободно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.