• Свеж
Гербер Бебе и Дете за момчиња, кошули, шорцеви и панталони, сет, 4-парчиња

Гербер Бебе и Дете за момчиња, кошули, шорцеви и панталони, сет, 4-парчиња

Buyers rating:
DEN 263.36

Од стоката

Нашите симпатични комплети со четири парчиња се совршени пролетни и летни облеки за бебиња и мали деца! Секој од нив е направен со меки памучни ткаенини што вашето дете ќе ги обожава. Секое парче е дизајнирано за полесни промени и се мијат машини за ваша погодност. Нашите најважни работи се независно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, така што не треба да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Овој сет за мешавини и натпревари е совршен за игра, облечен дома или облечен во дневна грижа. Овој пакет вклучува една каросерија, една мета и два пара дното. Дајте го овој пакет како внимателен и практичен подарок. Гербер Бебе и Дете за момчиња кошули, шорцеви и панталони сет, 4-парчиња. Вклучува две тимови со кратки ракави, еден пар шорцеви и еден пар панталони. Измешајте и совпаѓајте го секое парче за да создадете голем број на облеки совршени за да одговараат на пролет и лето. Tees имаат удобна екипа и кратки ракави за да го одржуваат вашето дете ладно и удобно цел ден. Сина / сива шема на бои со печатење на екран / печатење на диносаурус. Панталони и шорцеви имаат нежни еластични ленти за половини за целодневна удобност и лесно вклучување/исклучување. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #1709050 Centexbel www.oeko- /Standard100. Ткаенина : 100% памук. Машинско миење / сушење суво. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Костими За Ноќта На Вештерките Гузом За Мажи - Есенска И Зимска Готска Удобна Средновековна Ренесансна Јакна Зелена Големина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Костими За Ноќта На Вештерките Гузом За Мажи - Есенска И Зимска Готска Удобна Средновековна Ренесансна Јакна Зелена Големина

Зимата припаѓа на машкиот тип машки јакни, ова може да го направи целиот фустан повеќе тродимензионален

DEN 0.33
Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 54см / 21,26" Половината : 34см / 13,39" Врвови Должина : 36см / 14,1

DEN 169.28
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33
Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 262.08
Женски Плус Големина Летни Блузи Бафало Карирани Фланелни Врвови Лабава Туника Чипка Трим Туника Возбуда Мрежа Туника Еластична
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Плус Големина Летни Блузи Бафало Карирани Фланелни Врвови Лабава Туника Чипка Трим Туника Возбуда Мрежа Туника Еластична

♟【Зборови поврзани со производот + Обична Блуза Со Замав Со Проток Секојдневна Симпатична Летна Блуза

DEN 0.33
Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33