• Свеж
Новороденче Конверс Чак Тејлор Ол Стар Врвна Патика

Новороденче Конверс Чак Тејлор Ол Стар Врвна Патика

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

И покрај фактот дека вашето новороденче или мало дете можеби немаат најразвиен речник, тој или таа сепак може да даде смела изјава Во Конверс Чак Тејлор Ол Стар Висока Врвна Патика. Класичен платнен горен, издржлив гумен ѓон и кутија за прсти и вамп со врвки со метални дупчиња се минијатуризирани за да одговараат на стапалата на вашето дете. Конверсирајте ја лепенката за глуждот и петицата на сите ѕвезди потврдете ги овие чакови како верзија на оригиналот со големина на пинта. Висока Врвна Силуета платно горниот гумен ѓон и кутија За прсти Метални дупки Со Врвки Сите ѕвездени глуждови и лепенка за потпетици. Конверс Чак Тејлор Ол Стар Врвни Чевли : Платно Здраво патики. Платно. Увезени. Затворање со чипка за цврсто вклопување. Платно поставата за меко чувство. Вулканизирана конструкција со ленти од среден ѓон. Иконски гумени школка пети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32

** Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на Налепницата, ве молиме прочита

DEN 134.24
Уникатен Разбој Асиси Август Тепих Светло Сино Тен 2' 7 12' 2 Тркач Цветни Боемски Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уникатен Разбој Асиси Август Тепих Светло Сино Тен 2' 7 12' 2 Тркач Цветни Боемски Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба

Потресениот изглед на килимите Во Колекцијата Август ќе донесе воздух на софистицираност во вашиот дом

DEN 1.67
Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Супер привлечна сандала, Стејси од Лесна улица има клин завиткан од јута што се флексира за вашето задов

DEN 2.33
Џубонг Одмор Пижами Пјс Поставува Родител-дете Топло Ноќта На Вештерките Во Собата Печатени Дома Носат Хаубата Пижами Деца Комбинезон,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Џубонг Одмор Пижами Пјс Поставува Родител-дете Топло Ноќта На Вештерките Во Собата Печатени Дома Носат Хаубата Пижами Деца Комбинезон,

Големина на етикетата : 2Д Биста : 63,5 см / 25,00" Ракав : 30см / 11,81 "Горна Должина : 39см / 15,35" Половината : 46см / 18,11

DEN 1.33