• Свеж
Без граници фустан за ракав на јуниори

Без граници фустан за ракав на јуниори

Buyers rating:
DEN 328.00

Од стоката

Овој фустан за џемпери без граници е забавен и флерт додаток на која било гардероба, направена во ласкава текстура на ребрата на ребрата со трендовски долги ракави. Облечете го со високи потпетици или облечете го повеќе случајно со патики. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опремена. Лажички врат. Долги ракави; Рушени раменици. Панели на ракав. Ребрести текстура. 78% рајон/22% полиестер. Машина за перење. Увезени. Облека со вратот од ребрестиот лажички од ребрести од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Mizuno Pro Select MITT 33,5 “
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mizuno Pro Select MITT 33,5 “

Mizuno Pro Select го комбинира богатото наследство на серијата Mizuno Pro со напредни скенирања на ракавици на стот�

DEN 2399.20
Мајчини тексас шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мајчини тексас шорцеви

Купете ја оваа колекција на одлични очекувања за породилно породилно породилно за мајки! Мајчините врв�

DEN 0.33