• Свеж
Гима за чување на елки за елки, тешка должност PE Голем сад за 9ft вештачко дрво

Гима за чување на елки за елки, тешка должност PE Голем сад за 9ft вештачко дрво

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Со супер големина и голем капацитет, вештачката торба за складирање на новогодишни елки може да чува 9 -ти елка, што е вашиот најдобар партнер за расчистување на нередот. Направено од водоотпорен полиетилен материјал, торбата ги штити вашите дрвја или други предмети од калап, штетници, оштетување на влага. Засилените рачки од обете страни ви овозможуваат да ги носите во просторијата за складирање во леснотија. Покрај тоа, слотот за картички PVC ви овозможува точно да знаете што има во садот за складирање без да го отпакувате. Без разлика дека сакате да го носите дрвото или подобро да ги зачувате другите предмети, складирањето BAH е вашиот совршен избор! Карактеристики : дизајнирано со слот за PVC картички, лесно разликувајте ги внатрешните предмети. Нежните патент ги држат двете страни на торбата цврсто. Силни рачки за удобно носење. Може да се склопи за складирање и да заземе малку вселенско ниво : зелена. Материјал : ЈП, ПВЦ. Севкупна димензија : 65 "x15 " x30 "(lxwxh). Капацитет : до 9 метри високи расклопувани дрво. Нето тежина : околу 1lb. Пакетот вклучува : . Ефективно ги штити вашите предмети од оштетување, прашина, влага и штетници. Чувајте многу големи или мали предмети, извадете го дополнителниот неред.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33
Црна Керамички Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црна Керамички Полиран Бенд

Дајте карактеристичен изглед на вашиот стил со оваа црна керамичка купола Оваа лента широка 8мм има зао�

DEN 604.32
Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка

Ако ти?повторно само што ќе влезете во влажно бричење, Треба Да земете Четка За Свиња ВАН ДЕР ХАГЕН...

DEN 3.33
Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница

Донесете Ја Вашата Зона Дневна Живот! Додадете малку возбуда со Комбинираниот Комплет За Спиење Виножи�

DEN 447.68
Филм Ултракати И Воин Луси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Филм Ултракати И Воин Луси

Возење во битка против вонземјанинот напаѓач СО ЛЕГО ФИЛМ 2 70827 Ултракати И Воин Луси! и Спасување Емет...

DEN 455.84
Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм Прои�

DEN 2.00
Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2160.00