• Свеж
Лума удобност за измама на вентилаторот

Лума удобност за измама на вентилаторот

Buyers rating:
DEN 1775.84

Од стоката

Моќниот Luma Comfort MF18 W 18 "Вентилаторот за зачувување ви овозможува да ја контролирате температурата на вашата надворешна околина. Наменети за апликации за ладење на живеење, како што се патио, палуби и странични базени, MF18 W произведува фино, освежувачко магла што е сигурно да ги задржи сите ладни. На сите. MF18 W е сертифициран за употреба на отворено и се поврзува со кое било стандардно црево за ширење или градина. Конструиран од тешки мерачи, антикорозивен метал за безбедност и издржливост, овој вентилатор за гребење е дизајниран да ги издржи елементите и е добредојден додаток на кој било двор, базен или внатрешен двор .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мојот Херој Академија Постелнина Постави Близнак Целосна Кралица Крал Големина Со Перници Деку Тодороки Бакуго Акциони Фигури
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мојот Херој Академија Постелнина Постави Близнак Целосна Кралица Крал Големина Со Перници Деку Тодороки Бакуго Акциони Фигури

Нова Новина Одличен 3д Аниме Постелнина Кревет Јорган Капак Пакет Вклучуваат : 1 Навлака За Јорган Со 2 На

DEN 0.67
Sonic Red Shatterproof Bripple Ball
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Sonic Red Shatterproof Bripple Ball

Сите производи отпорни на кршење имаат два слоја ув заштита што го продолжува животниот век на производ

DEN 271.68
Емери, Кристин Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Зелени И Сиви Лисја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Емери, Кристин Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Зелени И Сиви Лисја

Кристин Емери претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 13х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

DEN 527.84
Кошница Виси Складирање Ѕид Ткаени Корпи Плетен Organizан Кујна Организаторите Овошје Саден Цвет Лук Зеленчук Градина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кошница Виси Складирање Ѕид Ткаени Корпи Плетен Organizан Кујна Организаторите Овошје Саден Цвет Лук Зеленчук Градина

Опис Дали барате практичен организатор на сарафани? Оваа ткаена корпа за складирање е специјално подго�

DEN 287.84