• Свеж
Нов Интелигентен Клип Женски Дами Дизајнер Демо Леќи Со Целосна Рамка Со Виолетова Рамка 49-18 - Клипови За Леќи За Очила За Сонце Штрас Флексибилни Шарки Очила Очила

Нов Интелигентен Клип Женски Дами Дизајнер Демо Леќи Со Целосна Рамка Со Виолетова Рамка 49-18 - Клипови За Леќи За Очила За

Buyers rating:
DEN 1395.36

Од стоката

Рамката се продава со демо леќи кои имаат лого печат на нив во мастило. Рамката може да биде опремена со вистински леќи во повеќето оптички продавници. Оваа рамка обезбедува удобно вклопување и додворува на различни форми на лице. Овие очила се направени од отпорен на корозија и силен метал. Рамката има пролетни шарки. Пролетните храмови на шарките ве спречуваат да го истегнете вклопувањето на вашите очила и да се осигурате дека тие ќе останат недопрени и нема да станат лабави или надвор од форма. Вклучен е оригинален случај. Вклучен е комплет опционални леќи за клип за очила за сонце. Клиповите се удобен и достапен начин за корисниците на очила да ги заштитат очите од штетните зраци на сонцето и заслепувачкиот сјај. Леќите за очила за сонце со клип нудат голема флексибилност за оние кои не сакаат да инвестираат во два одделни пара очила. Лесно се прицврстуваат и исклучуваат, обично со едната рака.Овие очила се продаваат за 80,00 долари во луксузни продавници кои носат дизајнерски рамки. Заштедете ги вашите пари и донесете ги овде! Сликите не можат целосно да ја одразат убавината на ова парче дизајнерски очила. Овие очила изгледаат уште поелегантно во реалниот живот. бренд : Елитни Очила. стил : интелигенција клип 735. пол : жени. рамка материјал : метал. тип на рамка : полн раб. боја на рамката : виолетова. форма : дизајнер. висина на објективот : 28мм. ширина на објективот : 49мм. ширина на мостот : 18мм. должина на храмот : 138мм. случај : оригинал. големина : 49-18-138. штипки за леќи за очила за сонце. флексибилни шарки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вокер 250-Вокер Ое Кислород Сензор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вокер 250-Вокер Ое Кислород Сензор

Вокер Производи За Управување Со Моторот и сензори За кислород / ВоздухГориво се дизајнирани и развиени

DEN 402.72
Дорман 742 - Предниот Мотор На Прозорецот За Напојување На Возачот За Специфични Модели На Крајслер Доџ Плимут одговара избери:
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дорман 742 - Предниот Мотор На Прозорецот За Напојување На Возачот За Специфични Модели На Крајслер Доџ Плимут одговара избери:

Прозорец мотор истрошени? Овој мотор за подигнување на прозорецот за напојување е прецизно дизајниран �

DEN 1.67