• Свеж
Уникатни поговори за човечки перики за коса за дама 14 црни перики капачиња на рамо со удирања со удирања

Уникатни поговори за човечки перики за коса за дама 14 црни перики капачиња на рамо со удирања со удирања

Buyers rating:
DEN 303.84

Од стоката

Можете да го направите во кој било стил според вашата потреба. Дишењето на роза, лесна, ве тера да се чувствувате многу удобно кога ја носите оваа перика. Оваа симпатична перика е исто така добар подарок за вашите пријатели или семејство. Оваа перика не е перика од чипка, и нема чешли во рамките на периката, има 2 прилагодливи ленти за да остане на главата. Човечки перики за коса со реални фризури, направете го исто како вашата коса, сите ќе бидат изненадени колку е реална оваа перика. Направено од отпорен на топлина синтетичко влакно, со стилски дизајни и извонреден изглед. Не само мек допир, туку и природен изглед. Па како и вашата вистинска коса. Перики за жени со многу стилски дизајни и прилично изглед, ве прават поубави и самоуверени, ќе добиете тони комплименти со оваа симпатична перика. Удобното капаче за перика со 2 прилагодливи ленти, можете да ја прилагодите нејзината големина за да одговара на главата. Единствени поволни цени за човечки перики за коса за дама 14 "црни перики капачиња на рамото должина со удирања за повеќето луѓе. Лесно за носење. Должина на перика : 14". Тежина : 150g. Прилагодливо капаче за перика : 21,5 "- 22,5". Боја : Црна. Материјал : Синтетичко влакно. Вклучен пакет : 1 x перика, 1 x капаче за перика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Модул за вклопување во ставка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул за вклопување во ставка

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачката WM54620 Количина : 1 по пакет...

DEN 1722.88
Starвездата на Dingените Dingo е родена di boot
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Starвездата на Dingените Dingo е родена di boot

Започнете ја забавата во нашата dingвезда во Динго 1969 година е родена чизми Suede е насекаде оваа сезона и ко

DEN 1.00