• Свеж
Џон Дир ЈД00016-ВМЛ Сплит Кравји Кожни Ракавици - [Пар] Средно Големи Женски Работни Ракавици, Розова Црна

Џон Дир ЈД00016-ВМЛ Сплит Кравји Кожни Ракавици - [Пар] Средно Големи Женски Работни Ракавици, Розова Црна

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Џон Дир Кожните Ракавици се ракавици од говедска кожа кои обезбедуваат максимална безбедност. Овие ракавици обично се користат за работи за одржување, ракување со материјали и земјоделски цели. Ракавиците се направени со помош на сплит кожа од крава. Има тип на палец со клуч и врвни манжетни со лента. Цврстите работни ракавици имаат засилено седло за палецот на тракторот за издржливост. Поделената кожна дланка од крава ја одржува раката безбедна за време на работата. Разделените ракавици од кравјо кожа имаат спандекс за дишење назад и еластичен зглоб за максимална флексибилност, удобност и цврсто вклопување. Кожни Ракавици : опремата за заштита на рацете е designedономски дизајнирана со употреба на кожа од крава за да се обезбеди максимална безбедност. Ракавиците се широко користени за општо одржување, ракување со материјали и земјоделство. Дизајн : кожните безбедносни ракавици се дизајнирани со употреба на кожа од крава и имаат тип на палец со клуч и врвни манжетни со лента. Ракавиците во стилот на форхети имаат индивидуален простор за ракавици. Издржливост : безбедносните ракавици имаат засилено седло за палецот на тракторот за издржливост и имаат поделена кожна дланка од крава. Флексибилност : кожните ракавици за дланки имаат спандекс за дишење назад и избришан еластичен зглоб за флексибилност, удобност и цврсто вклопување. Спецификации : женските работни ракавици се достапни во средна/голема големина. Ракавиците се достапни во розово-сива боја. Ракавиците се произведуваат во Кина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко

Убав стил е тука од Гаранималс за вашето бебе или момче за дете, почнувајќи од овие ткаени шорцеви...

DEN 1.67
Про Комп Суспензија Еден Управувач Стабилизатор Комплет Одговара изберете: 1980-ЏИП ЏИП, 1979-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ЏИП
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Про Комп Суспензија Еден Управувач Стабилизатор Комплет Одговара изберете: 1980-ЏИП ЏИП, 1979-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ЏИП

7686 СП; Директна Завртка; Локација За Монтирање На Залихи;Горна Монтажа : Стебло;Долна Монтажа : Јамка;Се П

DEN 1.33
Машка ебо -плоча за пливање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка ебо -плоча за пливање

Овие машка е табла за пливање на табли ќе направат одличен додаток на вашата летна гардероба...

DEN 2.33
Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32

** Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на Налепницата, ве молиме прочита

DEN 134.24