• Свеж
Базенмастер затворен јуниорски тениски игра за помлади маса

Базенмастер затворен јуниорски тениски игра за помлади маса

Buyers rating:
DEN 608.64

Од стоката

За игра во затворено или на отворено, помладата игра за помлади трки од базенмастер може да се ужива во затворено или на отворено од целото семејство. Предизвикајте го вашиот пал на пријателски или не толку пријателски натпревар. Седејќи на малку понизок профил од својот официјален колега, децата на возраст од 8 и постари можат да уживаат во жива акција со остатокот од семејството. Табелата за игри е комплетна со преклопни нозе, 2 лопатки, нето и 3 топки за игри. Табелата за игри се склопува на половина и брави безбедно за лесно складирање или игра. Овој сет се препорачува за деца (и возрасни) на возраст од 8 и постари. Преносна, компактна табела за тениски табели и сет. За игра на отворено (или затворено). Конструирано во кадрирање на алуминиум во сите временски услови. Сетот за игри вклучува табела со преклопни нозе, мрежа со метални натписи, 2 луксузни лопатки и 3 топки за игри. Силите и бравите на табелата безбедно за лесна преносливост и складирање. Препорачано за возраст од 8 и постари години. Табелата мери приближно 5 стапки долга x 2 стапки широк x 26,5 инчи високи. Тежи приближно 20 килограми. Гаранција на производителот : 1-годишна гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga

Бескрајни свежи опции за брзо сецкање, мешање и пире Овој компактен и лесен 3,5 чаша за чаши за чаши е идеа

DEN 2224.00