• Свеж
goowrom Деца Девојки Момчиња Руно Качулка Шерпа Патент Еден Нејасен Комбинезон Пижами

goowrom Деца Девојки Момчиња Руно Качулка Шерпа Патент Еден Нејасен Комбинезон Пижами

Buyers rating:
DEN 186.88

Од стоката

Еднобоен Костум Родител-Дете, Комплет Семејни Пижами Со Долги Ракави. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 3. 1 инч=2,54 см. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. . Табела со големина : (см/инч). Големина (см) . 2т Должина : 83 Биста : 63 Ракав : 35 Половината : 49 Колковите : 65 . 3-4т Должина : 88 Биста : 66 Ракав : 37 Половината : 52 Колковите : 68 . 4-5т Должина : 93 Биста : 69 Ракав : 39 Половината : 55 Колковите : 71 . 6-7т Должина : 98 Биста : 72 Ракав : 41 Половината : 58 Колковите : 74 . 8-9т Должина : 103 Биста : 75 Ракав : 43 Половината : 61 Колковите : 77 . Големина (инч) . 2т Должина : 32.68 Биста : 24.80 Ракав : 13.78 Половината : 19.29 Колковите : 25.59 . 3-4т Должина : 34.65 Биста : 25.98 Ракав : 14.57 Половината : 20.47 Колковите : 26.77 . 4-5т Должина : 36.61 Биста : 27.17 Ракав : 15.35 Половината : 21.65 Колковите : 27.95 . 6-7t Должина : 38.58 Биста : 28.35 Ракав : 16.14 Половината : 22.83 Колковите : 29.13 . 8-9т Должина : 40.55 Биста : 29.53 Ракав : 16.93 Половината : 24.02 Колковите : 30.31 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Сезона : umn/Зима. Пол : Бебе Девојка/Бебе Момче. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен, Моден, Симпатичен. Должина На Ракавот : Долго. Јака : о-вратот. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Содржина На Пакетот : . 1 х Еднобоен Костум Родител-Дете. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, дише, удобен за носење, пријателски за кожата, лесен за прилагодување на која било фигура, погоден за секојдневно носење. Дизајн : целокупната боја е главно чиста, едноделен дизајн со качулка со качулка со долги ракави, градите се украсени со патент, а на шапката има две мали топчиња за облеката да изгледа поубаво. Стилови За Целото Семејство : Достапни во големини за возрасни, момчиња, девојчиња, мали деца, тие се најдобрите костуми за да се направи слика-совршен изглед за појавување на празниците и пошироко. Симпатична и Удобна : вашите пријатели и членови на семејството ќе ја сакаат оваа удобна облека. Подарете Го За Божиќ, роденден или која било друга посебна пригода. Совршен за мажи, жени, деца, па дури и кучиња. Големина Боја : Сива/Црна/Розова/Вино Црвена/Кафеава. Изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ли Женски Веднаш Тенки Права Нога Жан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ли Женски Веднаш Тенки Права Нога Жан

Ли Женските Веднаш Тенки Опуштени Фармерки Со Права Нога зарем не ви се допаѓа само кога ќе видите момен

DEN 558.40
Летни Женски Фустани Миди Фустан Со Висок Струк Лабава Лежерна Со Џебови Здолништа Со Еднобојни Кратки Ракави Фустани
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летни Женски Фустани Миди Фустан Со Висок Струк Лабава Лежерна Со Џебови Здолништа Со Еднобојни Кратки Ракави Фустани

Женски Мини Фустани Летни Секојдневни Возбудливи Кратки Ракави Симпатичен Кружен Врат Течен Фустан Со

DEN 399.84
Тангнада Комбинезон За Жени Плус Големина Модни Жени Цврст Резервоар Без Ракави Без Ракави Секојдневен Тенок Еластичен Комбинезон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тангнада Комбинезон За Жени Плус Големина Модни Жени Цврст Резервоар Без Ракави Без Ракави Секојдневен Тенок Еластичен Комбинезон

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена Ки

DEN 1.67
Сива Решетка Тафтувана Мат 17.75 х
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сива Решетка Тафтувана Мат 17.75 х

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

DEN 279.84