• Свеж
Позадини Поп Ананас Ѕид Уметност Комплет

Позадини Поп Ананас Ѕид Уметност Комплет

Buyers rating:
DEN 159.84

Од стоката

Овие поп-арт ѕидни налепници од ананас се забавни колку што се светли! Среќните нијанси на жолта, розова, сина и зелена создаваат палета на бои достојни за лето на забава. Доаѓа на еден лист од 17,5 инчи на 24 инчи и содржи шест парчиња. Позадините се кора и стап, репозиционирани и секогаш отстранливи; Содржи 6 парчиња; доаѓа на еден лист од 17,5 на 24; Тапетите се безбедни за ѕидови и не оставаат остатоци од стап; Тапетите не се само за ѕидови - тие се совршени ЗА самостојни проекти!; Мерки 17.5 во x 24in x 0.125 во кога се собрани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Математички Симболи Површина Килими Вратарска Покривка За Лице Нелизгачки Подна Подлога Тепих За Дневна Соба Кујна Мијалник
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Математички Симболи Површина Килими Вратарска Покривка За Лице Нелизгачки Подна Подлога Тепих За Дневна Соба Кујна Мијалник

ЗИКАНЦН Површина Килими Врата ВрататаМатематички Симболи Крпа Нелизга Кат Мат Килим За Дневна Соба Куј

DEN 0.67
Џубонг Одмор Пижами Пјс Поставува Родител-дете Топло Ноќта На Вештерките Во Собата Печатени Дома Носат Хаубата Пижами Деца Комбинезон,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Џубонг Одмор Пижами Пјс Поставува Родител-дете Топло Ноќта На Вештерките Во Собата Печатени Дома Носат Хаубата Пижами Деца Комбинезон,

Големина на етикетата : 2Д Биста : 63,5 см / 25,00" Ракав : 30см / 11,81 "Горна Должина : 39см / 15,35" Половината : 46см / 18,11

DEN 1.33
Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32

** Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на Налепницата, ве молиме прочита

DEN 134.24