• Свеж
Замислете следна ДЦ Супер Пријатели Улиците На Готам Сити Кула Плејсет Со Бетмен Слика И Додатоци

Замислете следна ДЦ Супер Пријатели Улиците На Готам Сити Кула Плејсет Со Бетмен Слика И Додатоци

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Од неговиот возвишен костур на врвот На Оваа замислена плејсет, Бетмен може да внимава на улиците на Готам сити. Кулата може да се заклучи во страната или магацинот на врвот на гаражата! Кога Супер-Негативците ќе почнат да прават хаос, свртете ја горната Подлога за Напојување за да го вртите Сигналот За Лилјак и испратете го бетмен да забрза во битка на Неговиот Батцикл или да се издигне низ небото на Бетглидерот. Младите борци за криминал можат да создадат секакви возбудливи авантури преполни со акција со овој дц супер Пријатели плејсет од Фишер-Прајс! Замислете што Е Следно! Реконфигурирачки готам сити кула плејсет со бетмен фигура и додатоци. Свртете ја Подлогата за Напојување десно за да ја отклучите кулата сега можете да ја поставите на врвот или на страната на гаражата! Свртете лево за да го вртите алармот за гаража. Неволјата е во тек! Свртете Ја Подлогата За Напојување за да го ротирате Сигналот За Лилјак Испрати трки Со Бетмен во битка на Батциклот со тркалање или издигнување низ небото на Бетглидерот. Одличен подарок за деца од предучилишна возраст од 3-8 години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.