• Свеж
Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Медалјон Жолта Традиционална Област Килими, 6'9'

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Медалјон Жолта Традиционална Област Килими, 6'9'

Buyers rating:
DEN 2213.76

Од стоката

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем сообраќај. Тие се лесни за чистење, убави и издржливи, што ги прави паметна инвестиција за секој дом. Кога ќе се појават истури или неред, едноставно фрлете го килимот во машината за перење и поставете го рамно да се исуши за свеж, чист изглед. Овие килими се исто така отпорни на истурање, отпорни на дамки и се перат во машина, така што ќе можете да уживате во нив без да се грижите за скапите такси за чистење или непријатните мириси. Ние нудиме различни форми и големини за да одговараат на секој простор во вашиот дом, и секој од нив има прекрасен дизајн кој сигурно ќе го надополни вашиот декор. Шенил-Полиестерски Куп; Нелизгачка Подлога, Се Појави Моќност; Висина На Купот : 0,08 инчи. Машина За Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Истури Отвратителен-истури како кафе и вино исчистете се со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Со Кафеава Површина Во Сиена, 5 '8'
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Со Кафеава Површина Во Сиена, 5 '8'

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Со Кафеава Површина Од С�

DEN 2213.76
Алис Килими Радост Буш Класичен Дијамант Затворен Простор Килим Сребро 8'9 12'2 9' 12' Внатрешна Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Алис Килими Радост Буш Класичен Дијамант Затворен Простор Килим Сребро 8'9 12'2 9' 12' Внатрешна Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија

Овој раскошен тепих од цврста бушава област дава суптилна елеганција што го подобрува секој стил на дек

DEN 3135.68
Цвет Птица Круг Тепих За Дневна Соба Декорација Нелизгачки Килими За Спални Студија Мат Маса И Стол Кат Душеци Дома
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Цвет Птица Круг Тепих За Дневна Соба Декорација Нелизгачки Килими За Спални Студија Мат Маса И Стол Кат Душеци Дома

Карактеристика На Производот : 1, Мек и удобен, еколошки и дише и може да биде во директен контакт со кожа

DEN 3.00