• Свеж
Ахгли Компанија Затворен Круг Персиски Жолта Традиционална Област Килими, 4 ' Круг

Ахгли Компанија Затворен Круг Персиски Жолта Традиционална Област Килими, 4 ' Круг

Buyers rating:
DEN 479.68

Од стоката

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Површина Килим Цвеќиња Деликатна Гроздобер Цветни И Остава Мека Не-Пролевање Тепих Кат Душеци Гумени Поддршка Перат Фрли Килим
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Површина Килим Цвеќиња Деликатна Гроздобер Цветни И Остава Мека Не-Пролевање Тепих Кат Душеци Гумени Поддршка Перат Фрли Килим

Премиум Материјал : Нашите килими се направени со квалитетни микрофибер кратки кадифни материјали...

DEN 2400.00
Алис Килими Радост Буш Класичен Дијамант Затворен Простор Килим Сребро 8'9 12'2 9' 12' Внатрешна Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Алис Килими Радост Буш Класичен Дијамант Затворен Простор Килим Сребро 8'9 12'2 9' 12' Внатрешна Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија

Овој раскошен тепих од цврста бушава област дава суптилна елеганција што го подобрува секој стил на дек

DEN 3135.68