• Свеж
Лејсихоп Жените Затворен Отворен Повик Чизми Папучи Удобност Нејасни Мокасини Лесни Меки Зимски Топли Чевли Црна 5.5

Лејсихоп Жените Затворен Отворен Повик Чизми Папучи Удобност Нејасни Мокасини Лесни Меки Зимски Топли Чевли Црна 5.5

Buyers rating:
DEN 271.84

Од стоката

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Нејасни Влечки, Внатрешни Влечки, Топли Влечки, Домашни Чевли, Топли Чевли, Кадифени Влечки, Домашни Чевли, Домашни Чевли, Влечки Од Мокасин, Папучи Од Мокасин, Лизгање На Влечки, Топли Чизми, Чизми За Снег, Зимски Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : црна, розова, кафеава (По Избор)Големина : сад 4.5, Сад 5, Сад 5.5, Сад 6.5, Сад 7, Сад 7.5, Сад 8, Сад 8.5, Сад 9 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Вештачки Материјал Од Велур Ѓон : Тип На Полиуретанска Пета : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Затворена Тркалезна Висина На Цевката : Низок Врв Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, дневни, внатрешни, Надворешни, Празнични, спална Соба, Куќа, Работа, Одмор, Забава Карактеристики : 1. Класични папучи од мокасин, со горниот дел што дише. Лесно се лизга за моментална удобност секогаш кога сакате вашите стапала да бидат опуштени; влечките со мала тежина за жени со затворена потпетица на грбот ви овозможуваат да одите без напор и стабилно.2. Издржливиот гумен ѓон обезбедува влечење без лизгање. И совршен за внатрешна и надворешна употреба. Материјалот е пријателски за плочките.3. Случајно лизгање-на овие женски влечки можат целосно да уживаат во слободното време носејќи ги овие женски влечки чевли кога одите.4. Спортувајте го овој разноврсен стил внатре како влечки. Или спортувајте наоколу како секојдневни чевли надвор за да ги одржувате нозете топли и пријатни без разлика дали лежите, одите или возите.Содржина на пакетот : 1 Пар Папучи Од Мокасин (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Моден Дизајн : Модни зимски чизми за снег со дизајн на топла постава,не само што можат да ги загреат нозете во замрзната зима,туку и без губење на модата. Безвременски Стил : Нашите Чевли Со Платформа За Мокасини Имаат меки ѓонови и се многу удобни за носење. Кадифниот дизајн е популарен стил оваа зима и ќе направи да се чувствувате топло кога носите на него. Плишаните чевли се вашиот најдобар избор во оваа студена зима. Супер Топло : Целосно задебелена вештачка обвивка нежно завиткајте ги стапалата на младите и одржувајќи се топло наспроти студената и замрзната зима. Погоден За Повеќе Прилики : внатрешни и надворешни активности во студена зима,Секојдневно одење,Забава..чувајте го вашиот поглед енергичен во студените денови. Одличен Фестивалски Подарок : овие топли зимски чизми прават одличен подарок за него или неа! Само За Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Војна на ѕвездите Грогу И Ахсока Тано Сила Врска-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетски Хедер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Војна на ѕвездите Грогу И Ахсока Тано Сила Врска-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетски Хедер

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Кош�

DEN 3.00
Машки Дуксер Дуксер Дебела Прилагодена Графичка Печатена Кошула Со Качулка Пот Мажи Дуксери Графички Дуксери Негови И Нејзини
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки Дуксер Дуксер Дебела Прилагодена Графичка Печатена Кошула Со Качулка Пот Мажи Дуксери Графички Дуксери Негови И Нејзини

Сезона : Сите Сезони Пол : Мажи Повод : Дневно, Забава Должина На Облека : Редовна Тип На Шема : Цврст...

DEN 575.84
Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет

Чувајте го своето омилено updo на место со овие премногуслатки клипови од Claw од Wonder Nation Изберете од забавн

DEN 2.33
Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца

Бебе Момче Падне Тренерка Шарени Печати Долг Ракав Дуксер Дуксер И Еластични Панталони За Дете 2 Парче О

DEN 303.84
Unipaws Мачка Ѓубре Бо Комплет Со Мат, Приватност Мачка Бања, Легло Бо Скриени, Миленичиња Гајба Со Цврста Дрвена Структура,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Unipaws Мачка Ѓубре Бо Комплет Со Мат, Приватност Мачка Бања, Легло Бо Скриени, Миленичиња Гајба Со Цврста Дрвена Структура,

ДАДЕНА ПРИВАТНОСТ ЗА МИЛЕНИЧИЊА : На Домашните Миленици им треба свое безбедно место каде што можат да ј

DEN 2.33
Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За

Прачка За Прскање Со висок Притисок, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодлива Млазница,

DEN 2.33
Мишел Сереин Дами Види MWW21A000046
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мишел Сереин Дами Види MWW21A000046

Случај од нерѓосувачки челик Нерѓосувачки челик нараквица Роуз златотон бирање Швајцарско кварцно дви

DEN 1919.84
Кујна Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса Може Да Биде Микробранова Загреан Фрижидер Замрзнувач
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујна Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса Може Да Биде Микробранова Загреан Фрижидер Замрзнувач

30 ПАРЧИЊА запечатена храна запечатена свежа торба за чување запечатена кеса може да биде замрзнувач во

DEN 1.33
Женски Истегнување Нозе Спортски Фитнес Панталони Тесни Панталони Од Праска Истегнување Панталони Трчање Јога Хеланки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Истегнување Нозе Спортски Фитнес Панталони Тесни Панталони Од Праска Истегнување Панталони Трчање Јога Хеланки

Покрај тоа, препоните со шипки за максимизирање на слободното движење и блокирање на шевовите за да се м

DEN 247.20