• Свеж
Домашна Суштина Бел Слез Тафтуван Микрофибер Цврст Килим За Капење

Домашна Суштина Бел Слез Тафтуван Микрофибер Цврст Килим За Капење

Buyers rating:
DEN 207.84

Од стоката

Откако ќе го почувствувате чувството На Домашната Суштина Бел Слез Тафтуван Микрофибер Цврст Килим За Капење, ќе посакате да сте го направиле купувањето порано. Овој тепих со квалитет на бањи во тешка категорија има комерцијална технологија за брзо сушење што го одржува чувството на сувост на килимот секој пат кога ќе стапнете на него. Направен од еластичен тафтуван микрофибер, овој издржлив килим ќе издржи долгогодишна секојдневна употреба, како и бројни машински перења. Подлогата отпорна на лизгање помага да не се помести килимот на подот во вашата бања. Најдобро од с, тепихот од Бел Слез доаѓа во повеќе бои заедно со неколку опции за големина за да одговара на вашата бања. Домашна Суштина Бел Слез Тафтуван Микрофибер Цврст Килим За Капење : 100% Полиестер. Достапно Во Големина 20 "W x 30"L, 24"W x 40"L, 24"W x 72"L, 20"W x 24" Контура. Технологија За Брзо Сушење. Еластичен Микро-Влакна Тафтуван Куп. Спа Квалитет. Бои Отпорни На Бледнее. Килим Направи : Ткаени. Тепих Поддршка : Тешки Латекс. Машина За Перење За Лесна Нега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Клиренс Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Клиренс Фустан

Женско Мајчинство Висок Струк Лабав Замав Со Тркалезен Врат Бременост Секојдневен Миди Фустан Со Џеб в�

DEN 574.08
Дуртебеуа Момчиња Качулка И Панталони Облека Долги Ракави Маскирани Врвови Панталони Постави Бебе Момче Облека 15 Години
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дуртебеуа Момчиња Качулка И Панталони Облека Долги Ракави Маскирани Врвови Панталони Постави Бебе Момче Облека 15 Години

Детски Момчиња Панталони Во Собата, Букви Печати Дуксер со Тиква Печатење Одблесокот Панталони Ноќта н�

DEN 287.84
Џубонг Одмор Пижами Пјс Поставува Родител-дете Топло Ноќта На Вештерките Во Собата Печатени Дома Носат Хаубата Пижами Деца Комбинезон,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Џубонг Одмор Пижами Пјс Поставува Родител-дете Топло Ноќта На Вештерките Во Собата Печатени Дома Носат Хаубата Пижами Деца Комбинезон,

Големина на етикетата : 2Д Биста : 63,5 см / 25,00" Ракав : 30см / 11,81 "Горна Должина : 39см / 15,35" Половината : 46см / 18,11

DEN 1.33