• Свеж
Гопонг Дожд Или Блесок Чадор Колба-Пластични Скриени Шишиња За Пијалоци

Гопонг Дожд Или Блесок Чадор Колба-Пластични Скриени Шишиња За Пијалоци

Buyers rating:
DEN 160.00

Од стоката

Колбите За Чадори За Дожд или Сјај на Гопонг се дизајнирани да изгледаат како обични чадори за да можете да ги наполните со вашиот омилен пијалок и да ги однесете на секој внатрешен и надворешен настан. Секоја колба држи 12 мл и лесно може да се наполни преку екстра широката уста (вклучена е и мала инка). Капачето на завртката обезбедува воздушно затегната заптивка за да спречи истекување на течност или мириси. Откако ќе бидете подготвени за пиење, едноставно одвртете го капачето и измешајте со омилениот пијалок. Овој 2 Пакет вклучува 1 Црн И 1 Морнарица чадор. РАБОТИ КАКО ШАРМ : Вклучува 2 убедливи колби за чадори,една црна и една морнарица што држат по 12 мл. ВКУПНО 16 СНИМКИ : Совршено За вас И вашите пријатели на плажа, концерти, стадиони, тематски паркови и многу повеќе - лесно продавници во чанти, ранци и багаж!. УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ : Вклучува 1 црна и 1 морнарица чадор колба дизајни за лесно да ги измамат безбедност, така што може да се земе вашата колба речиси насекаде. ЛЕСНО ПОЛНЕЊЕ : Вклучува излив и инка без неред за да можете лесно да ги наполните колбите со вашите омилени пијалоци. ПЛАСТИКА ЗА ХРАНА : Направена Од безбедни материјали за храна, секогаш мијте пред употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сет за безбедносно куќиште за брануваа на махрус, вклучително и брануваа, брануваа столбови, капачиња и ракави од пена од брануваа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет за безбедносно куќиште за брануваа на махрус, вклучително и брануваа, брануваа столбови, капачиња и ракави од пена од брануваа

Сега можете да уживате во вашето искуство со скокање, знаејќи дека сте целосно заштитени со оваа високо�

DEN 1.33
ОП машки цврст хибрид
  • Свеж
Оценка на купувачите:

ОП машки цврст хибрид

Удрете го покрај базенот или плажа со еден пар од овие цврсти хибридни мажи Тие се одликуваат со затвора

DEN 319.84
Климарното светло од страна на Cuddl Duds женска мрежа за топлина со долга долна облека и хеланки со 2 парчиња термички сет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Климарното светло од страна на Cuddl Duds женска мрежа за топлина со долга долна облека и хеланки со 2 парчиња термички сет

Воведување на климарното светло од страна на Cuddl Duds Grid Fid Gridth долга ракав на врвот и сетот за нозе...

DEN 175.36