• Свеж
Секогаш Дискретна Бутик Инконтиненција Долна Облека, Максимална Заштита, С Розова, Кт

Секогаш Дискретна Бутик Инконтиненција Долна Облека, Максимална Заштита, С Розова, Кт

Buyers rating:
DEN 343.52

Од стоката

Кој рече дека жените треба да имаат само еден стил на долна облека што протекува мочниот меур? Секогаш Дискретна Големина На Бутик Долна Облека С/М доаѓа во розова боја со висок дизајн кој се чувствува како вистинска долна облека. Добијте до 100% заштита од истекување благодарение на Брзото Суво јадро што помага да се заклучат протекувањата и мирисите за неколку секунди за да бидете веднаш суви. Секогаш Дискретната Бутик Долна Облека има дизајн што ја гушка кривата и мазна ткаенина што контурира во вашата природна форма. Неговото флексибилно јадро речиси и да не се собира меѓу нозете за да можете да останете удобни. Технологијата за Заклучување на мирисот со лесно мирис ги неутрализира мирисите веднаш и континуирано. Плус, Штитниците за Истекување помагаат да се држи влажноста подалеку од страните дури и кога се соочуваат со тешки неочекувани протекувања. Секогаш Дискретен Бутик Високиот Пораст е дизајниран да направи да се чувствувате бескомпромисно женствено носејќи заштита од истекување на мочниот меур. Елегантна долна облека за влечење со дишечки, мек материјал сличен на свила изгледа и се чувствува како вистинска долна облека. Направено изненадувачки тенко и дискретно за до 100% заштита без истекување тоа е едвај забележливо. Уникатното абсорбентно јадро ја претвора течноста во гел за да апсорбира истекување на мочниот меур за неколку секунди. Ексклузивната Технологија За Мирис ги неутрализира мирисите на инконтиненција на урината веднаш и континуирано. Гаќи одговара на големини на фустани 2-24 W, пронајдете ја вашата големина На Секогаш Дискретната Моја Табела За Вклопување. Стилски женски дизајни за долна облека достапни во различни кроеви и бои, вклучувајќи розова и црна боја. Женската инконтиненција за еднократна употреба и постпарталната долна облека се подобни ЗА ФСА и ХСА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дени Елфман-Педесет Нијанси На Сиво-ЦД
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дени Елфман-Педесет Нијанси На Сиво-ЦД

Оригинален саундтрак на многу очекуваниот филм од 2015 година Филмовите оригинален резултат беше состав�

DEN 1.67
Облека За Жени Секојдневни Печатени Кошули со Копчиња со Долги Ракави и Панталони За Влечење Салон Сетови Тренерки Сиви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека За Жени Секојдневни Печатени Кошули со Копчиња со Долги Ракави и Панталони За Влечење Салон Сетови Тренерки Сиви

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа НЕКОЈ ПРАША

DEN 575.84
Дозвола За Заштеда На Fall
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дозвола За Заштеда На Fall

Женска Цврста Јакна За Дожд Надворешни Јакни Водоотпорен Мантил Со Качулка Ветроизолации : 1.Карактерис

DEN 1.00
Фанматс Питсбург Алатка Мат ФМТ-13225
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фанматс Питсбург Алатка Мат ФМТ-13225

FMT 13225 Fanmats питсбург 2 Pc Алатка Мат Fmt 13225 Тагови : Се Пофали вашиот тим бои со задното седиште Универзитет�

DEN 0.33
Сива Решетка Тафтувана Мат 17.75 х
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сива Решетка Тафтувана Мат 17.75 х

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

DEN 279.84
Јога Панталони за Жени Со Џебови, Спортски Тренинг За Трчање Со Висок Струк Должина На Тренингот, Еластични Хеланки За Кревање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Панталони за Жени Со Џебови, Спортски Тренинг За Трчање Со Висок Струк Должина На Тренингот, Еластични Хеланки За Кревање

Спортските и рекреативните јога панталони се дизајнирани со ткаенина што ја отстранува влагата и еласт

DEN 446.08
Вајонгтао Дуксер За Женски Аутфити За Женски Патент Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Еластични Панталони За Половината, Црвена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вајонгтао Дуксер За Женски Аутфити За Женски Патент Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Еластични Панталони За Половината, Црвена

Есенски Модни Жени Тркалезни Врвови Со Патент Со Долг Ракав Блузи Кошули+ Еластични Костуми За Долги Па�

DEN 0.67