• Свеж
Бистро Сет Комплети За Леано Алуминиумско Бело Надворешен Мебел Домкга

Бистро Сет Комплети За Леано Алуминиумско Бело Надворешен Мебел Домкга

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Овој бистро комплет за двор, изработен од леан алуминиум, обезбедува удобно искуство за седење за вас и вашите гости. Надворешните столови и масата, изработени од леан алуминиум, се цврсти и издржливи. Материјалот отпорен на ' рѓа и отпорен на временски услови го прави комплетот за мебел идеален за надворешна употреба. Овие столчиња на отворено имаат стабилни тркалезни основи кои овозможуваат непречено и удобно движење на вртење за да можете да седите под кој било агол. Прекрасните дезени го прават бистрото елегантен додаток на вашиот надворешен простор. Дополнително, масичката има дупка за чадор што може совршено да го собере вашиот чадор за да ве заштити од сонце или дожд. Забелешка : со цел да го продолжите животот на вашиот надворешен мебел, ви препорачуваме да го заштитите со водоотпорен капак.Боја : Бел Материјал : Леано алуминиумдимензии на стол : 24.8" x 25.6" x 35.8" (W x d x H)Димензии на табела : 30.7" x 28.3" (Дијаметар x H)Столици може да се вртат потребно е склопување : Да Испораката содржи : 2 x Градинарски стол 1 x Табела 3 Парче Бистро Комплет Леано Алуминиум Бел Мебел На Отворено домкга.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Модул за вклопување во ставка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул за вклопување во ставка

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачката WM54620 Количина : 1 по пакет Инжен

DEN 1722.88
Група за седење со азбук за време
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Група за седење со азбук за време

Аббеличката тапацирана клупа за складирање во затворен простор комбинира софистициран стајлинг со пра

DEN 2.33
Gerber Baby & Toddler Girls Tunic & Legging Set, 2-парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Gerber Baby & Toddler Girls Tunic & Legging Set, 2-парчиња

Подгответе се за есен забавно со нашите комплети за туника и нозе од 2 парчиња! Секоја облека за бебиња е

DEN 175.68