• Свеж
Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања

Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања

Buyers rating:
DEN 240.00

Од стоката

Ние ги однесовме нашите премиум каросерии на следното ниво со употреба на ткаенина за блокирање на памук наместо на нашата испробана и вистинска, удобна класична, памучна ребра. Памучното блокирање е исклучително меко, потопло од памучното ребро и ја држи совршената количина на истегнување, што го прави совршена за облека за бебиња. Имавме свои најважни работи самостојно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Овој пакет вклучува пет кратки ракави, бренд на брендот Греј Хедер. Секој од нашите каросерии за брендот е лесен за грижа, бидејќи тие се машини што можат да се мијат и машината што може да се суши за ваша погодност. Гербер бебе момче или девојче родови неутрални манифестации Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања. Вклучува пет цврсти, брендови со кратки ракави на брендот. Наменето за лесни промени со проширување на деколтето на рамото на скутот и две прилепувања со високо-позиционирани. Совршено за положување! Спарете ги нашето девојче и машко момче, со нашите координирани панталони за бебиња, капачиња за бебиња и чорапи за бебиња. Цврста сива боја. Нашите цврсти унисекс -каросерии се совршени за персонализирани подароци за бебиња, подароци за туш за бебиња или проекти за DIY. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #08.HIN.60591 HOHENSTEIN HTTI www.oeko- /Standard100. 100% ткаенина за блокирање на памук / Хедер : 93% памук 7% рајон. Машинско миење / сушење суво. Увезени. Земја на потекло : Индија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Basset 4 Рамка за печатење во сликарство
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Basset 4 Рамка за печатење во сликарство

Карактеристики : професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Арие подготвени да висат...

DEN 1.33
Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09

Watch Star Star starвезда модел : ST.B.U.S.09 Боја : Црно сребро Цена на мало : 169,00 УСД Дијаметар на случај : 43мм UPC : 48970

DEN 2.67
Quilенски ватиран од страна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Quilенски ватиран од страна

Ватичаниот елек на Авиа ви дава разноврсност во слојот без разлика дали сте внатре или надвор Пријатно �

DEN 464.00
Шок Доктор Спорт Широка перформанси на главата со една големина се вклопува во повеќето, црна, мешавина од полиестерски спанде
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шок Доктор Спорт Широка перформанси на главата со една големина се вклопува во повеќето, црна, мешавина од полиестерски спанде

Не дозволувајте вашата коса или пот да влијаат на вашите перформанси Шок докторот спорт со широки перфо

DEN 223.84