• Свеж
Theенската пионерска женска нивоа на врвот на руфлата

Theенската пионерска женска нивоа на врвот на руфлата

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Подигнете ги работите со овој нивоа на врвот од Pioneer Woman, во која има забавни ракави за пилум и ракави за романтичен, женски начин да го воздигнете вашиот стил. Изработена во супер-мека ткаенина од памучна газа, ќе ви се чувствувате удобно и самоуверено. Пар со фармерки или омилени шорцеви и подготвени сте за денот. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Сплит V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : РАГЛАН 3/4 ракави со должина. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна и дише газа ткаенина; собрано деколте; Ниво на полите на руфли; Руфл ракав. Topенски нивоа на рафле од пионер. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Филм Ултракати И Воин Луси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Филм Ултракати И Воин Луси

Возење во битка против вонземјанинот напаѓач СО ЛЕГО ФИЛМ 2 70827 Ултракати И Воин Луси! и Спасување Емет...

DEN 455.84