• Свеж
Кросли Мебел КО70011БР-Са Палм Харбор 5-Парче Смола Плетен Надворешен Пресек Сет За Седење

Кросли Мебел КО70011БР-Са Палм Харбор 5-Парче Смола Плетен Надворешен Пресек Сет За Седење

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Мебел елегантно дизајниран сите временски услови отворено смола плетен пресек во собата. Ситно изработен со сложено ткаен плетен над издржливи челични рамки, овој безвременски плетен мебел обезбедува траен комфор и стил.Карактеристики Вклучува две аголни столчиња, три централни столови, двајца османлии и табела Со Пресек За Кафе Модуларниот дизајн овозможува разновидна конфигурација на седење и плетен плетен отпорен на бледнее Висококвалитетна Челична рамка дизајнирана да трае, лесна за склопување јадрата на перничиња со висок степен нудат максимална издржливост и удобност.Боја-Кафеава Со Песочни Перничи5 Парчиња-ШКУ : Мдмц2243 модерен комплет мебел за двор. Ув отпорен на сите временски рамни смоли плетен надворешен мебел со изглед на rан. Челична рамка отпорна на временски услови во прав. Рачно ткаени кафеава смола плетен надворешен мебел. Песок отворено перница покрива. Обоени предиво отпорни на временски услови полиестерски навлаки за перничиња го одржуваат вашиот мебел за внатрешен двор да изгледа добро. Висококвалитетни јадра за перничиња отпорни на влага. Отстранливите навлаки за перничиња се перат во машина. Прилагодливи израмнувачи на нозете. 4 " дебели перници за седишта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В

Притисни Нагоре Цветни Печатење Градник За Жени Градници Ниту Една Долна Жица Градник Пред Затворање Д�

DEN 2.33
Женски Класичен Пуловер Џемпер Р2053-Б-М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Класичен Пуловер Џемпер Р2053-Б-М

Класичен пуловер џемпер 100% мерино волна Лесна ткаенина со истегнување за удобно вклопување и топлина...

DEN 312.00
4 јули Графички Тенк За Вежбање Во Теретана Топ Црвени Сини Ѕвезди Орел Сад Знаме Кошули Машки Резервоар За Мускули Врвен Графички
  • Свеж
Оценка на купувачите:

4 јули Графички Тенк За Вежбање Во Теретана Топ Црвени Сини Ѕвезди Орел Сад Знаме Кошули Машки Резервоар За Мускули Врвен Графички

Резервоарот Блузи Без Ракави Кошули Резервоарот Кошули Прв Избор За Подарок : Одличен подарок за семејс

DEN 3.33
Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги

Големина : С Половината : 76см / 29.92" Колк : 110см / 43.31" Должина : 101см / 39.76" Големина : М Половината : 78см / 30.71" Кол

DEN 1.00
Женски Врвови За Туника За Носење Со Хеланки Летни Резервоари За Жени Облечени Обични Вратоврски Боја Цветни Патент В Резервоари
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Врвови За Туника За Носење Со Хеланки Летни Резервоари За Жени Облечени Обични Вратоврски Боја Цветни Патент В Резервоари

***** Нова Табела Со Големини * * * * * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37 "Должина

DEN 1.00
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33