• Свеж
Не Разговор За Виткање На Мајка Ти Виткање Активирање На Мус За Коса За Лесно Држење, оз

Не Разговор За Виткање На Мајка Ти Виткање Активирање На Мус За Коса За Лесно Држење, оз

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Оставете ги вашите кадрици да зборуваат!Не Говорот На Мајка Ти Активирањето На Мусот помага да се постигне совршена рамнотежа на дефинирани, подобрени кадрици со лесно и допирливо држење. Овој мус за стилизирање што активира виткање и за жени и за мажи дава поттик за контрола и влага на разлетување, додава дефиниција и волумен и ги подобрува вашите кадрици без да ја изгубат својата форма и отскокнување. Направен со мирис на Цитрус Јасмин и само добри вибрации, А Не Мусот за Разговор за Виткање На Вашата Мајка е безбеден за природна и обоена коса, како и за сите типови на виткање (2А, 2Б, 2С, 3А, 3Б, 3С, 4Б, 4С). Плус, овој мус за виткање е без сулфат сурфактант, без силикон, без парабени, без фталат, без алкохол за сушење, без протеини, без глутен, без боја и без суровост. Едноставно енергично протресете и распуштете се наопаку во раката, а потоа започнете да аплицирате во корените, работејќи рамномерно низ вашите кадрици и стајлинг како и обично. Оставете ги вашите кадрици слободно да се движат, А Не Разговорот За Виткање На Вашата Мајка Активирање На Мус! Мусот за подобрување на виткањето додава дефиниција и волумен, контрола на разлетување и лесно држење на косата што може да се допре. Лесна апликација која обезбедува траен сјај, како и заштита од влажност. Волуменскиот мус им помага на кадрици да ја задржат својата форма и слободно да се движат. Направено со мирис На Цитрус Јасмин. Безбеден за природна коса, обоена коса и сите видови кадрава коса и за жени и за мажи - 2А, 2Б, 2С, 3А, 3Б, 3С, 4А, 4Б, 4С. сулфат сурфактант-бесплатен, без силикон, без парабени, без фталат, без алкохол за сушење, без протеини, без глутен, без боја и без суровост.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Инктастична Превенција Од Самоубиства Носам Чај и Виолетова Боја За Мојот Подарок За Мавмав Мало Момче Или Мало Девојче Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Инктастична Превенција Од Самоубиства Носам Чај и Виолетова Боја За Мојот Подарок За Мавмав Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Чувајте ја нивната меморија жива со нашата Носам Чај и Виолетова боја за Мојата Маица За Превенција од С

DEN 1.00
Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67
4 јули Графички Тенк За Вежбање Во Теретана Топ Црвени Сини Ѕвезди Орел Сад Знаме Кошули Машки Резервоар За Мускули Врвен Графички
  • Свеж
Оценка на купувачите:

4 јули Графички Тенк За Вежбање Во Теретана Топ Црвени Сини Ѕвезди Орел Сад Знаме Кошули Машки Резервоар За Мускули Врвен Графички

Резервоарот Блузи Без Ракави Кошули Резервоарот Кошули Прв Избор За Подарок : Одличен подарок за семејс

DEN 3.33
Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 262.08