• Свеж
Мотеги Алуминиум Раб Г-ДИН 18х8, 5во Хипер Сребрена Завршница, МР14488512442

Мотеги Алуминиум Раб Г-ДИН 18х8, 5во Хипер Сребрена Завршница, МР14488512442

Buyers rating:
DEN 1088.00

Од стоката

Мотеги Трки беше замислен со една мисија во умот, перформанси. Поттикнати од иновациите во мотоспортот и инспирирани од културата на подесување, создавајќи дизајни на тркала кои го спојуваат најдоброто од двата света за JDM и евро автомобили од повеќето модерни генерации. Секој од нашите стилови е премногу дизајниран за да обезбеди водечка сила во индустријата, најмали можни тежини и беспрекорна врска со вашиот уникатен стил. Бидете оригинални. Motegi Алуминиум Раб MR144 M9 18 X8. 5in Хипер Сребрена Завршница, Mr14488512442 Број На Модел-Mr144 M9 Производител Број На Дел-MR14488512442 Шема На Завртки-5 X114. 3 Офсет - 42 mm Заден Простор-6.4.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Филм Ултракати И Воин Луси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Филм Ултракати И Воин Луси

Возење во битка против вонземјанинот напаѓач СО ЛЕГО ФИЛМ 2 70827 Ултракати И Воин Луси! и Спасување Емет...

DEN 455.84