• Свеж
Олимп 2gb Дигитален Диктафон Со ЛЦД Дисплеј, ДП-311

Олимп 2gb Дигитален Диктафон Со ЛЦД Дисплеј, ДП-311

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

СЕКОЈДНЕВЕН РЕКОРДЕР КОЈ КОМБИНИРА ЛЕСНА УПОТРЕБА и ДИГИТАЛНА ТЕХНОЛОГИЈА ДП-311 нуди одлична употребливост додека ја одржува практичноста на аналогниот касетофон. Со ново бирање на режимот што им овозможува на корисниците лесно да се префрлаат помеѓу три различни типови на снимање, поголем ЛЦД-екран, практични копчиња и квалитет на звукот, можете да се фокусирате на она што го снимате, а не на работата на уредот. Олимп 2gb Дигитален Диктафон Со LCD Дисплеј, dp-311 2 GB обемната меморија ви обезбедува огромен простор за складирање на сите вредни снимки. Овозможува до 166 Часовно време на снимање. Формат за репродукција НА MP3 за да понуди одлична стапка на компресија со минимално губење на квалитетот на звукот. Компактната големина овозможува лесно носење во текот на целиот ден.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги

Големина : С Половината : 76см / 29.92" Колк : 110см / 43.31" Должина : 101см / 39.76" Големина : М Половината : 78см / 30.71" Кол

DEN 1.00
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33
Фарма Минималистички Сон-Платно
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фарма Минималистички Сон-Платно

Оваа прекрасна, минималистичка платнена слика на фарма ќе додаде мирен амбиент во секој дом Сликата е в�

DEN 1199.84
Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В

Притисни Нагоре Цветни Печатење Градник За Жени Градници Ниту Една Долна Жица Градник Пред Затворање Д�

DEN 2.33