• Свеж
Кетиј-чн Машка Канцеларија Блејзери Обични Долги Ракави Канцелариска Работна Облека Цврста Блејзер Јакна XL, Црвена

Кетиј-чн Машка Канцеларија Блејзери Обични Долги Ракави Канцелариска Работна Облека Цврста Блејзер Јакна XL, Црвена

Buyers rating:
DEN 319.20

Од стоката

Машки Канцелариски Блејзери Обични Долги Ракави Канцелариска Работна Облека Солидна Блејзер Јакна Сезона : umn и Зима. Секс : Машки. Повод : Бизнис И Свадба Прием. Стил : Секојдневен Бизнис. Материјал : 80% Полиестер, 20% Вискоза. Тип На Шема : Цврста Боја. Должина на ракавот : долго. Фит : Фит. Ќе добиете : 1 pcsize табела : . Големина : М Биста : 106см/41.73" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 63см/24.80" Должина : 71см/27.95"Големина : Л Биста : 111см/43.70" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 64см/25.20" Должина : 73см/28.74"Големина : XL Биста : 116см/45,67" рамо : 50см/19,69" ракав : 65см/25,59" должина : 75см/29,53"големина : ххл Биста : 122см/48,03" рамо : 52см/20,47" ракав : 66см/25,98" должина : 77см/30,31"големина : хххл биста : 130см/51.18" рамо : 54см/21.26" ракав : 67см/26.38" должина : 79см/31.10" овие жени врвови туника со долги ракави - блејзер јакни за жени деловни секојдневни работни канцелариски јакни со Долги Ракави блејзер кардиган костум женска есенска облека е еластична, лесна, дише, кул, мека, удобна И ласкава. Не гледам преку, не премногу тенки, не тешки. Карактеристики : Еднобојни Женски Врвови Со Долги Ракави Облечени Секојдневни, Жени Со Долги Ракави Врвови Туника Со Долги Ракави, Отворени Предни Женски Врвови Со Долг Ракав Плус Големина, Преголеми Основни Резервоари Женски Кошули И Блузи Со Долг Ракав. Сезони Прилики : Ова Жени Блузи и Врвови Долг Ракав е погоден за пролет, лето, fall. Убаво е за секојдневно, работа, канцеларија, училишта, излегување, на отворено, дома, кариера, интервју, секојдневно носење, црква, одмор, патување итн. Појавување : Оваа Маица Со Долги Ракави За Жени може лесно да се облече нагоре или надолу. Изгледа одлично со хеланки, панталони, фармерки, здолништа, шорцеви, чизми, кардигани, јакна, палто итн. Нега На облека ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите препорачајте нарачајте една големина нагоре.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз

Органски домати од босилек тестенини сос тестенини, со lovesубовник? Сос од тестенини е направен во мали с�

DEN 31.68
Државен државен агис духовен фото рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Државен државен агис духовен фото рамка

Покажете омилена фотографија во нашата рамка за фотографии со духови со духовното лого на вашето учили�

DEN 565.28
Лума удобност за измама на вентилаторот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лума удобност за измама на вентилаторот

Моќниот Luma Comfort MF18 W 18 "Вентилаторот за зачувување ви овозможува да ја контролирате температурата на ваш�

DEN 1775.84
Без граници фустан за ракав на јуниори
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Без граници фустан за ракав на јуниори

Овој фустан за џемпери без граници е забавен и флерт додаток на која било гардероба, направена во ласкав

DEN 328.00